Arama sonuçları: *

1. F

Ps Plus İndirim Gözükmüyor

Arkadaşlar ilk ekranda indirimli 180 lira gözüküyor fakat ödemeye gelince 240 gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim.
  2. F

PSN Hesabımda Bilmediğim Bir Oyun Var

Psn hesabımda bilmediğim bir oyun var adı Constructer hesabımı biri çalmış olabilir mi oyunlarım duruyor şifrem baya güçlü kimseyle hesabımı paylaşmadım
  3. F

Ps4 İndirme Yaparken Televizyon İzlenir mi

Arkadaşlar ps4 indirme yapıyor ve çok uzun sürüyor hdmi kablosunu çekersem arkada indirme devam eder mi?
  4. F

Dualshock 4 'üm Bozuk Olabilir mi

Bu titreşim Horizon'da yay gererken oluyor aldığım ps4 yeni yardımcı olursanız sevinirim ses fazla geliyor olabilir yakın tutup kayda aldım
  5. F

Dualshock 4 titreşimi azaldı

Yakın zamanda ps4 slim aldım çok temiz bir şekilde kullandım hiç düşürmedim ama gün ilerledikçe ds4 ün titreşimi azaldı gibi hissediyorum ve içinden bir ses geliyor araba ile drift yaparken sorun bendemi yoksa garantiye mi göndermem gerkiyor
  6. F

Hangi PS4'ü Almak Mantıklı

İkisinden birini alabilirim hangisi daha mantıklı
  7. F

PS4'ün Grafikleri Televizyonla Alakalı mıdır

Yakın zamanda ps4 alıcam 2010 model bir televizyonum var grafikleri kötü olur mu sizce? Televizyonda hd var ve film izlerken gayet iyi gözüküyor.
  8. F

Bim'deki PS4 Alınır mı?

Arkadaşlar sizce alınır mı ben pek bilmiyorum ps4 modeli iyi mi tavsiye eder misiniz
  9. F

Ps3 Alacağım Fakat Aklımda Bir Soru Var

Arkadaşlar ps3 alacağım ilk konsolum ama aklıma takılan sorun oyunlarda 30 fps. Takılma gibi şeyler olabilir mi?
  10. F

2021'de Halen Playstation 3 alınır mı?

Öncelikle merhaba maddi durumum yeni bir bilgisayar almaya yetmiyor. Online oyun benim için çok önemli değil Yeter ki akıcı bir şekilde oyun oynayayım Sizce ps3 halen alınmaya değer mi ve kırığı için İnternet olması gerekli mi?
Top Bottom