Arama sonuçları: *

1. O

Yeni Xbox Konsolda Eski Oyun Oynanır mı?

Merhabalar, Xbox Series S konsolunda eski oyunları oynamak mümkün müdür? Eğer bildiğiniz bir yol var ise yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler.
  2. O

EA FC 24 Üyelik Her Ay

Arkadaşlar herkese öncelikle iyi geceler. Biliyorsunuz ki EA FC 24 çıktı EA Play 10 saat deneme veriyor. Benim 2024 Şubat sonuna kadar üyeliğim var. O 10 saat süre her ay yenilenir mi? Gamepass avantajları gibi yani.
  3. O

Xbox Series S için HDD Öneri

Merhaba yaklaşık 2.5 ay önce Xbox Series S aldım ama artık depolama yetmemeye başladı bir Hard disk almayı düşünüyorum 1 TB Xbox uyumlu olan hard disk önerir misiniz?
  4. O

Xbox 9. Nesil Gamepad LS Tuşu Menü ve Oyun Sıkıntısı

Arkadaşlar merhaba, daha 1 ay bile olmadı Almanya'dan Xbox Series S aldım ve içinden çıkan kolu kullanıyorum ama artık menü ve oyunlarda LS yani sol analog tuşunu aşağı yukarı yaptığımda takılıyor lütfen çözüm yolunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?
  5. O

Yeni nesil cihazda eski oyun

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta önce xbox series s aldım ve hala 2023 yılında Fifa 18 oynamak mümkün mü?
  6. O

Konsoluma dijital oyun aldım reset atarsam gider mi?

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben yaklaşık 2 hafta önce bir xbox series s konsol aldım ve Fifa 23 satın aldım eğer bir durum olur konsolumu resetlemem gerekirse oyunumu tekrar para vermeden yükleyebilir miyim?
Top Bottom