Arama sonuçları: *

1. A

PC + xbox mantıklı mı ?

Arkadaşlar merhabalar , elimde series x var. Aynı zamanda bu aralar bir pc alıcam. Sizce xboxı satıp parasını bütçeme ekleyip bir kasa mı almalıyım yoksa zaten zamanında almışım xboxı dursun kenarda farklı bir şekilde mi değerlendiriyim. Neler yapılabilir öneriniz var mı ?
  2. A

Sistemim ve ekipmanlarım ne kadar eder ?

Merhabalar, düzgün bir pc almak için ekipmanlarımı satmak istiyorum. Sizce fiyat olarak ne kadar eder ? Laptop: acer nitro 5 , i5 7300hq, 16gb ram, gtx 1050 4gb, 1tb hdd Konsol: xbox series x Kulaklık: steelseries artics 1 wireless xbox edition Birde xbox hesabımda oyunlar var, rdr 1 ve 2 U...
  3. A

Series x ne kadar eder ?

Merhabalar, series x konsolum var. Hepsiburadadan aldım, türkiye garantiliydi, nerdeyse 2 sene olucak alalı. Herhangi bir sorunu yok. Satmayı düşünüyorum. Ne kadar fiyat biçmeliyim ?
  4. A

Düşük voltaj xbox zarar verir mi ?

Merhabalar, xbox series xim var bulunduğum konumda düşük voltaj ve elektrik kesintisi problemleri yaşıyorum. Ups e para vermek istemiyorum çünkü çok yüksek fiyatları. Akım korumalı priz alıp yüksek voltaja karşı önlem almış olsam. Düşük voltaj monitörümü ve xboxı bozar mı ? Almayı düsündüğüm...
  5. A

Xboxtan arkadaşlara oyun yayını nasıl yapılır ?

Merhabalar. Xbox series x im var ve arkadaşlarımla hem konuşup hem oynadığım oyunun yayınını yapmak istiyorum. Discord uygulama olarak yok indiremiyorsunuz. Discord web var onu da arka planda çalıştıramıyorum kopuyor çalışsa da yayın kasıyor. 100 e 8 türknet internetim var.
  6. A

Kingdom come xbox türkçe yama

Merhabalar. Xbox series x im var ve kingdom come oynamak istiyorum. Pc versiyonunda türkçe yama var fakat xboxta bulunmuyor. Herhangi bi şekilde yama yapmam mümkün mü ?
  7. A

Series x fps nası görebilirim ?

Merhabalar, xbox series x de cod warzone oynarken fpsimi de görmek istiyorum aynı zamanda nasıl yapabilirim ? Monitörüm: https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-32gn600-b-315-va-2k-165hz-hdr10-dp-hdmi-oyuncu-monitoru-p-HBCV00000EOESI?magaza=materia&url_src=and-product-detail
  8. A

Gamepad mi klavye mouse mu ?

Series x sahibiyim ve cod oynayacağım. Klavye mouse takarak da oynayabiliyorum. Sizce gamepadle mi oynamayı öğreneyim yoksa hiç bulaşmadan klavye mouse devam mı edeyim. Fikirlerinizi merak ediyorum.
  9. A

xboxta bf1 live goldsuz oynanabilir mi ?

xboxta bf1 live goldsuz oynanabilir mi ?
  10. A

Xbox series s mi x mi ?

Merhabalar 10k bütçem var. Hem konsol yanına tv yada monitör almak istiyorum. Sizce x alıp bir monitör mü almalıyım yoksa s alıp yanına bir tv mi ? Yardımcı olacağınız tercihe göre monitör yada tv öneriside yaparsanız sevinirim.
  11. A

Xbox series s için en ucuz monitör ?

Konu da belirttiğim gibi.
  12. A

Xbox kulaklık bağlama

xbox series s alıyorum ama daha önce hiç konsol geçmişim yok. Elimde : https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-50-kulaklik---60-saate-varan-calma-suresi---mavi---a3032-p-HBV00000RTWP1?magaza=Just+Original...
  13. A

Xbox series s ve 2k monitör alınır mı ?

Apex, pubg gibi oyunlar oyniycam. Pc fiyatları malum sizce almalı mıyım ? https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc27g55tqwmxuf-27-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBV00000XKI60?magaza=Samsung+T%c3%bcrkiye...
Top Bottom