Arama sonuçları: *

1. Furkan²

Modding Bat Dosyası Oluşturma

Bat dosyası oluşturdum ama çalışmadı. Öncelikle yapmak istediğimi yazayım sonra yazdığım kodu aşağıya yazacağım. Amacım bilgisayar başladıktan sonra NZXT CAM uygulamasının çalışması. Neden programın kendi windows başladığında çalış özelliğini kullanmıyorsun derseniz. Birden fazla bilgisayarım...
  2. Furkan²

Windows 11 desteği olmayan Bilgisayarlar'a Windows 11 kurmak. Yeni yöntem.

Eğer Windows 11'i destekli bir sistemde kurup sonra o diski sonra W11 desteği omayan bir bilgisayara takıp çalıştırırsanız, Windows 11'i kullanabilirsiniz. Az önce İ7 8700'lü sistem'den söktüğüm diski İ5 7500'lü sistemime taktım, boot ederken cihazlar hazır duruma getiriliyor dedi ve ardından...
  3. Furkan²

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Sa arkadaşlar, İndirilenler ve belgelerim klasörlerini D:'ye taşırken bozdum biri açılmiyor, açilan bi belgeler bi indirilenler karişti ortalik bunu nasil duzeltebilirim? Direk biprogram olsa super olurdu. Amacım eski haline getirip kullanmak.
  4. Furkan²

Kendiliğinden Kaybolan Program

Sa. bilgisayarımda Dragon Center yüklüydü birden kayboldu, uygulamalarda çıkmıyor bende tekrar yüklüyorum ama yine hiç bir yerde çıkmıyor. @Mehmet Yılmaz @Toxpox @𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦 @Abdullah Hacıgül
  5. Furkan²

Program Files Klasörünü Nasıl Silebilirim?

Win 11'de yeni uygulamaların kaydedildiği yeri D olarak seçtim sonra C'ye geri aldım ama D: diskinde Program Files Klasörü oluştu bunu da normal şekilde silemiyorum, nasıl kaldırabilirim?
  6. Furkan²

Bu hatanın sebebi nedir

Bilgisayar açıldığında bu hatayı veriyor sebebi nedir, nasıl çözerim?
  7. Furkan²

Windows 11 - Klasörler Kısmına Yeni Klasör Nasıl Ekleyebilirim?

Sa dostlar işaretlediğim kısma klasör nasıl ekleyebilirim?
  8. Furkan²

Pentium 4'e Winodws 11 Desteği

Böyle bir haber okudum habere göre Pentium 4'e Windows 11 desteği verilmiş, garbime gitti; paylaşmak istedim. Haberin linkini aşağıya bırakıyorum. https://www.chip.com.tr/haber/windows-11-kafasi-iyice-karisti-15-yillik-islemciyi-onayladi_96912.html
Top Bottom