Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Performans Ve Oyun İçin Windows 10 Pro V.S Home

Evet arkadaşlar Seçim sizin sizce hangsisi daha iyi performans verip daha az yorar birde Hangisi Oyunda Daha Performanslı 1 fps bile farkeder unutmayın !
  2. FOXN FOR WİN

Wi̇ndows 10 Mu Kullaniyorsunuz Yoksa 11 Mi̇ ?

Arkadaşlar 11 e geçtim dün. İşlemci Desteklemeden Geçim Bir sıkıntı yok gibi. Sizce Hangisi ? Şahsen 10 güzeldi. ama 11 de çok renkli ve güzel olmuş. Sizce İşlemci desteklemeyip geçtiysem sıkıntı olur mu ?
  3. FOXN FOR WİN

WİNDOWS REKLAMLARI ?

Arkadaşlar Böyle reklam var ne yapmalıyım yeni eklenmiş
  4. FOXN FOR WİN

CTFMON.EXE VİRÜS MÜ ?

Arkadaşlar ctf mon System diye değilde Kullanıcı adımla çalışıyor system ile çalışması lazım değilmi ve dosya konumu system 32 ama Bi sitede bakıyorum system 32 de bulunuyosa %86 tehlikelidir diyor sizce silmeli miyim ?
  5. FOXN FOR WİN

Mbamclean Güvenli mi ?

Arkadaşlar daha demin Malwarebyte sildim ama artıklar vardı internetten araştırdım recep baltaş mbancelan önermiş 2013 de sizce güvenli mi ?
  6. FOXN FOR WİN

MİCROSOFT EDGE KENDİLİĞİNDEN ARKA PLAN DEĞİŞTİRDİ

Daha demin kendi wallpaperiydi şimdi böyle oldu 2 gündür hep aynıydı şimdi deişti 1619116785 up
  7. FOXN FOR WİN

WİNDOWS UPDATE GÜNCELLEMESİ BANA GELMEDİ ?

Arkadaşlar bi arkadaşa 16 gün önce falan bi güncelleme geldi ama halen bana bi güncelleme gelmedi ne yapmam gerek windows özellik güncelleştirmesi
  8. FOXN FOR WİN

DEFAULTUSER0 Kimdir ?

Arkadaşlar microsoft edge ye sağ tık yapıp özelleriklere gidince gördüm defaultuser0 diye üstünde çarpı vardı bu nedir benden başka biri de mi kullanıyor pc yi ?
  9. FOXN FOR WİN

USB FORMATTAN SONRA her şey GERİ GELDİ

Arkadaşlar merhaba usb format atıyorum windowsu yeniden kuruyorum ama eski wallpaperim geri geliyor ve beni endişelendiren şey acaba başka dosyalarda onun gibi geri gelebilir mi ? yani sonuçta windowsu sislip kuruyoruz ama benim eski wallpaperimin gelmesi normal bişey değildir diye tahmin...
  10. FOXN FOR WİN

BİLGİSAYARIMDA TROJAN Mİ VAR ?

Arkadaşlar Local Dosyasının içinde böyle bir dosya vardı internette araştırdım Virüs deniyor sizce ? ne yapmam gerek şuan
  11. FOXN FOR WİN

WİNDOWSU YANLIŞLIKLA 32 BİT KURMAK

Arkadaşlar 64 bit gözüküyor ama görev yöneticisinde hem steam 32 bit hemde discord 32 bit çalışıyor neden olabilir ? windows 10 pro dan homeye geçtim önüme bir seçenek sunuldu ama okuyamadan geçti saniyeliydi kurarken gözüktü gitti şuan bilgisayar özellikleri 64 bit ama her şey 32 bit çalışıyor...
  12. FOXN FOR WİN

Masaüstü One Driveye Kurulu [ YARDIM]

Arkadaşlar merhaba Daha demin kullanıcılara baktım Ve masaüstüm one driveye kurulu Ne yapmalıyım Sinirimi bozuyor
  13. FOXN FOR WİN

MASAÜSTÜNE KURDUĞUM ŞEYLER ONE DRİVEYE KAYDEDİLİYOR

arkadaşlar ne yaparsam yapayım herşeyim one drive ye kaydediliyor masaüstüm bile one driveye kurulu
  14. FOXN FOR WİN

Windows 10 key aktifleştirme retail key

arkadaşlar jetlisans tan aldım anında geldi zaten 203 kişide 5 ve 4 yıldız vermiş ve bende aldım etkinleştiricektim ki ürün başka cihazda kullanılıyo dedi sizce sordum ve size vermeden önce test edip veriyoruz dedi yani ortak key deilmiş sizce arkadaşlar böyle bir yöntemden virüs geçermi pc ye...
  15. FOXN FOR WİN

Bilgisyara İnen her şey exe dosyası

arkadaşlar merhba pc ye format attım ama pc ye inen her şey exe dosyası ve amd güncellemesini indirdim oda exe ve doslyaların hepsi exe bu neden olabilir acaba ?
  16. FOXN FOR WİN

Sıfırdan Nasıl Format atılır

Arkadaşlar windowsu ful+ful sıfırlamak istiyorum d ve c diski sıfırlansın istiyorum hangi seçeneği tıklamam gerek ?
  17. FOXN FOR WİN

win 10 format fps düşüleri

Arkadaşlar ben dün cheat engine indirdim kullandım sonra sildim sonra da ets 2 ye girdim full de 160 veren pc şimd 120-135 arası veriyor ama bazı oyunlarda fps değerim aynı napmalıyım yardımcı olurmusunuz [FORMATA GEREK VARMI]
Top Bottom