Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

windows update den windows 11 e güncellersem uygulamalar silinir mi ?

arkadaşlar soru başlıktadır silinir mi tüm veriler acaba ?
  2. TeknoPiyon

Windows 10 home için pro key kullanabilir miyim ?

arkadaşlar itopyadan aldığım hazır sistemde windows 10 home kurulu ancak benim elimde pro key var ben bunu kullanabiliyor muyum ürün anahtarını etkinleştir dediğimde yoksa home key mi almam lazım internette de home key bulamadım napmam lazım
  3. TeknoPiyon

Ayni harddisk uzerine kurulan 2 farkli isletim sisteminde virusler aktarilir mi?

Arkadaşlar ayni harddisk uzerinde iki işletim sistemi kullaniyorum Windows 7 olan uzerinde virüs var (keylogger) ve temizlersem başka bir uygulamanin çalışması engelliyor windows 10 da ise bu yok windows 10 da yazdigim şeyler vb win 7 deki şeye aktarir mi sorun olur mu ?
  4. TeknoPiyon

Windows 10 görev çubuğundaki hiçbir uygulamaya tıklayamıyorum

arkadaşlar windows10 da görev çubuğundaki dosyalara bastığımda şöyle bir hata veriyor nasıl çözerim
  5. TeknoPiyon

Bilgisayarımda cmdust ve codemeter adında dosyalar buldum virüs mü acaba?

arkadaşlar bilgisayarıma format attırdıktan sonra böyle bir şey ortaya çıktı optitex kurdurdum bilgisayarıma ancak sorduğumda adam bu optitex için çok önemli dedi ben buna inanmıyorum silmeyi planlıyorum ancak uygulama çalışmassa napmalıyım bu dosyayı silmeli miyim
  6. TeknoPiyon

Windows 10 Uygulama giriş yasaklama nasıl yapılır ?

Arkadaşlar kardeşim bilgisayarda çok fazla oyun oynuyor silsemde geri yüklüyor bu uygulamalara erişim engeli nasıl getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  7. TeknoPiyon

Bilgisayarinizda yapilan degisiklikler geri aliniyor hatasi

Arkadaşlar win 10 güncellemesi icin gece 1.5 da birakmistim kalkrim bu hatayi aliyorum napmaliyim yaklaşık 1 saattir bu durumda
  8. TeknoPiyon

Windows üzerinden belli sitelere girmeyi nasıl engellerim

arkadaşlar kardeşim facebook uma girip duruyor ve sinirimi bozuyor bunu engellemenin bir yolu var mı windows üzerinden veya uygulama üzerinden
  9. TeknoPiyon

Windows arama kısmını ve masaüstü geçiş sayfası nasıl kaldırılır

arkadaşlar ben bu 2 sini burdan kaldırıp alt barda sabitlenmiş olanların yerlerini değişitirip custom hale getirmek istiyorum nasıl yaparım ?
Top Bottom