Arama sonuçları: *

1. 2Pac

imzalı PDF dosyasında düzenleme nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhabalar, Birkaç tane PDF dosyası üzerinde düzenleme yapmam gerekiyor ancak dosyala imzalı olduğundan düzenleme yapamıyorum. Bu dosyaların imzasız bir kopyasını oluşturup onu düzenlemem mümkün müdür? Veya başka bir yöntem mevcut mudur? (imzalı PDF düzenlenemez hatası ektedir.)
  2. 2Pac

Windows Update sürekli aynı güncellemeyi yapıyor

Arkadaşlar neredeyse 3-4 haftadır güncellemeleri kontrol ettiğimde her seferinde aynı 2 güncelleştirmeyi tekrar tekrar yüklediğini görüyorum Güncelleştirme geçmişine baktığımda ise güncelleştirmelerin her ikisininde başarılı olduğunu görüyorum yani ortada bir sorun da yok. Neden böyle oluyor ve...
  3. 2Pac

Windows Subsystem for Android ile PUBG Mobile oynanır mı?

Arkadaşlar merhaba, Game Loop'tan bıktım usandım artık. Başlıktaki olayı araştırıyorum. YouTube'da 1 senelik videolar var ama pek iç açıcı değil :( Yakın zamanda veya şuan deneyen, bu sistemle PUBG Mobile oynayan var mı?
  4. 2Pac

Geçici internet dosyaları silinmiyor

Merhabalar, iyi forumlar. Ekteki resimde görüldüğü üzere geçici internet dosyaları silinmiyor. Disk temizleme bölümünden de siliyorum ancak yine silinmiyor. Çözümü nedir?
  5. 2Pac

win 11 desktop'taki yazıların siyah gölgeli olma sorunu

Arkadaşlar merhaba, ekteki dosyada görüldüğü üzere yazıların çevresinde siyah bir gölge (veya katman) var. PC'yi açtığımda olmuyor sonra ne oluyorsa tekrar başlıyor ve PC kapanana kadar da gitmiyor. Bu sorunu nasıl çözerim bilgisi ola var mı? 1652976095 Aslında win 11 ile alakalı değil sanırım...
  6. 2Pac

Windows 11 güncellemesi gelmiyor, ne yapmalıyım?

Merhabalar, Windows update kısmında cihazınız win 11'i destekliyor yazıyor ancak güncelleme gelmiyor uzun süredir bekliyorum ne yapmam gerekiyor? cihaz: Asus rog strix g513ih
  7. 2Pac

Win 10 grafik ayarları ne işe yarıyor? (açmalı mıyım?)

Merhabalar, ekteki görselde görünen iki ayar ne işe yarıyor? Daha iyi bir performans almak için açmalı mıyım?
  8. 2Pac

Ccleaner'in Google hesabımdan çıkış yapmasını nasıl engellerim?

Merhabalar, Ccleaner kullanıyorum ve nedense temizlik yaptıktan sonra hep Microsoft edge'de google hesabımdan çıkış yapılmış oluyor. Ayarlarım aşağıdaki gibi. Hangi kutucuklardan tiki kaldırırsam bu sorunu cözebilirim?
  9. 2Pac

Armoury Crate son güncellemeden sonra açılmamaya başladı

Öncelikle merhaba son güncellemeden sonra (2021/12/13 tarihli) program açılmamaya başladı. Genel bir sorun mu yoksa sadece bende mi oluyor acaba? Program ana ekranı tam gözüküyor sonra kapanıyor.
  10. 2Pac

Microsoft edge her kapattığımda Google hesabımdan çıkış yapıyor!

Merhabalar, Microsoft Edge'ye Google hesabımla giriş yapıyorum ancak uygulamayı her kapattığımda oturum kapanıyor yani her açmamda hesabımla yeniden giriş yapmam gerekiyor. Oturumun sürekli açık kalmasını istiyorum. Bunu nasıl çözerim?
  11. 2Pac

Mavi ekran aldım ne yapmalıyım?

Oyun oynarken birdenbire mavi ekran hatası aldım tam olarak ne yapmam gerekiyor minidump dosylaraı vs. ne yapmalıyım? @FightForHonor 1614091950 Yardımcı olabilecek birisi yok mu?
  12. 2Pac

Microsoft Edge bildirimlerini kapatmak!?

Arkadaşlar merhaba, özellikle ekte görseli bulunan şu iki bildirimi kapatmak istiyorum bunu nasıl yaparım? Kabul etmeme rağmen her açılışta "Gizliliğinize önem veriyoruz" bildirimi tekrardan geliyor. Lütfen birisi beni şu lanet bildirimlerden kurtarsın!
  13. 2Pac

Advanced SystemCare güvenilir mi?

Evet soru başlıkta arkadaşlar. Özellikle kayıt defteri birleştirme seçeneğini uygularsam sıkıntı yaşar mıyım?
  14. 2Pac

O&O ShutUp10 nasıl kullanacağım?

Arkadaşlar merhaba aslında bununla ilgili bir konu olduğunu hatırlar gibiyim ama bulamadım. Ekte görsel var tam olarak ne yapıyorduk, nasıl yapıyorduk hatırlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. (Önerilen ayarları uygulamak istiyorum) @FightForHonor @Treyarch
  15. 2Pac

Sistem geri yükleme ekranında kaldı ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba, sistem geri yükleme yaptım ama bu ekranda (ekte görsel var) yaklaşık 1 saattir bekliyorum. Bilgisayarı kapatsam mı bilemedim veya kapatsam sıkıntı yaşar mıyım? Ne yapayım? Yardımlarınız için teşekkürler.
  16. 2Pac

Teamviewer güvenilir mi?

Arkadaşlar merhaba. CS de bir klana katılacaktım hile kontrolü için teamwiever'in gerekli olduğu söylendi bende indirdim. Uzaktan pc'ye bağlandılar kontrol vs. yapıldı başka bir şey yapılmadı. İleride sıkıntı yaşar mıyım?
  17. 2Pac

Regedit kalıntılarını temizleme?

Arkadaşlar merhaba bir uygulama sildikten sonra regedit'ten silinmeyen kalıntılarını temizleyebileceğim bir uygulama var mı? Bunun yanısıra uygulamadan artakalan diğer tüm her şeyi nasıl silerim?
  18. 2Pac

Windows 10 etkinleştirme sorunu yardım?

Arkadaşlar merhaba Windows 10 home kullanıyorum ve forumdaki cmd ile etkinleştirme konusundan yardım alarak etkinleştirmiştim. (belki de etkinleştiremedim bilemiyorum) Şimdi karşıma şöyle bir bildirim çıkıyor (ekte) Bu sorunu nasıl çözerim veya aynı yöntemle tekrar etkinleştirebilir miyim?
  19. 2Pac

YouTube'dan videonun belirli bir kısmını indirmek mümkün mü?

Arkadaşlar öncelikle merhaba YouTube'den yaklaşık 2 saatlik bir videonun ortalarından birkaç dakikalık bir kesitini indirmek istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Videonun tamamı değil de birkaç dakikalık kısmı lazım bana hepsini indirip sonrasında kesmekle uğraşmak istemiyorum. Yardımlarınız için...
  20. 2Pac

Transparan ama uzantı png olmayacak nasıl yaparım?

Arkadaşlar merhaba elimde normal jpg bir resim var bunun arka planını sileceğim ama uzantısının png olmasını istemiyorum. Yine aynı şekilde jpg veya bmp, tga, vtf bunlardan biri olması lazım. Böyle bir şey yapmak mümkün mü? (Başlık biraz karışık oldu kusura bakmayın)
Top Bottom