Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Millenicom dolandırıcılıkta çığır açıyor.

Millenicom insanları kandırmakta çığır açıyor. Son faturamı ödedikten sonra TurkNet'e geçiş yapmıştım. Aboneliğimi iptal ettirme rağmen bana 1 ay sonrasında 347.99 TL fatura kesiyor. Asıl saçma olan şey şu ki son ödediğim fatura 430 TL idi. Elimde ekran görüntüsü de var ödediğim faturaların...
  2. Azexxes

Internet hizim 28mbs fakat hicbisiy açılmıyor

Googleda bisiy aratiyorum acilmiyo hiz testini zar zor yaptim internet hizi normal ama siteler bile acilmiyor. Baska tarayicilardan da denedim yine ayni șey nasıl çozebilirim
  3. Azexxes

Vodafone redbox bașvurusu yaptım ne zaman bağlarlar

Arkadașlar bulunduğum binada altyapı olmadigi icin tasinabilir modem almaya karar verdim. Superbox fiyatlari pahali geldigi icin 2 gűn önce vodafone bayisine gidip redbox bașvurusu yaptım. Ancak bașvuruyu yaptıktan sonra ne zaman bağlanır diye sorduğumda bana kesin bisey soyleyemeyiz deyip...
  4. Azexxes

Yardım Netcity internet kullanan varmı aranızda

Öncelikle herkese iyi günler. Normalde biz Sivasta oturuyorduk. Marașa tașındık fakat tașındığımız yerde internet altyapısı olarak sadece netcity denen bir internet var. Sivastayken tt kullaniyorduk burda altyapisi olmadigi icin aboneliğimizi dondurduk. Șimdi bende interneti çok kullanan...
  5. Azexxes

Internet sağlayıcısı lazım

Arkadașlar bulunduğum bölgede apartmanlar vs hepsi yeni yapıldı bizde onlardan birinde oturuyoruz 6 tane internet sağlayıcısının müșteri hizmetleriyle görüștüm hiçbirinde bulunduğum bölgede altyapı yokmuș. Aradıklarım -Netspeed -Milennicom -Turknet -Turk Telekom -Turkcell -Vodafone Bunlarin...
Top Bottom