Arama sonuçları: *

1. K

İNTERNET PAKET LOSS SORUNU

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar iyi forumlar. 3 haftadır internetimde aşırı paket loss olayı yaşamaktayım. Türk Telekomla konuştuğum zaman hatta bir sorun olmadığını belirtti ancak birden hız düşmeleri, paket loss, ping yükselmesi, sık sık internet kesintileri yaşamaktayım. Sorun gerçekten...
  2. K

ATLANTİS NET İYİ MİDİR ?

Arkadaşlar hepinize selam, Yine ben ve yine çözülemeyen internet problemimle yeniden sizleri rahatsız ediyorum. Yeni taşındığım evin altyapısında boş port yok açtırmaya çalıştım ancak bugün aradılar. Port boşluğu olmadığı için ilave bir port yeri açamıyorlarmış. Yeni kutu koymaları gerekiyormuş...
  3. K

KABLONET ALINIR MI ?

Hepinize merhaba arkadaşlar, Yeni taşındığım evin altyapısında boş port olmadığı için internetten faydalanamıyorum. Arkadaşım bana uyduneti önerdi. Sizce mantıklı mı ? Ping sorunu olur mu ? Çok sıkıntı yaşar mıyım ? Kullanan veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım talep ediyorum...
  4. K

SUPERBOX'TA PİNG OLAYI YAŞANIR MI ?

Herkese selamun aleyküm arkadaşlar, Hayırlı cumalar. Yeni bir eve taşınıcaz ancak taşındığımız evin bulunduğu bölge herhangi bir altyapı bulunmuyor. Bununla ilgili Türk Telekom'a başvuruda bulundum. Ancak bekleme süresi olduğundan dolayı altyapı sorunu çözülene kadar bu tip bir yol düşündüm...
Top Bottom