Arama sonuçları: *

1. Alina

Redbox ve Superbox hakkında .

Bu iki servisi kullananlar deneyimlerini yazarsa iyi olur . Altyapım iyi değil millenicom bile 16 mbps download 4 mbps upload verdi. Diğerleri daha düşük değerler verdi ör 1-2mbps upload. Ayrıca 150 GB kotalı tarifeyi almak istiyorum. Normal kullanımda yeter ama oyun indirmem gerekebilir o da...
  2. Alina

Vodafone evde internet .

Vodafone evde internet kullanan var mı Az önce aradığımda bana 8 Mbps download , 2 mbps upload hızı vereceklerini söylediler . 86 TL ve ilk 6 ay yüzde 50 indirim var. Kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
  3. Alina

Önerebilceğiniz internet sağlayıcıları ?

Bana iyi olan bir internet sağlayıcısı önerebilir misiniz ?
  4. Alina

Yardım 20 mbps internet yeterli mi ?

19-20 mbps download 5-6 mbps upload Bu değerleri üst komşudan alıyorum ve ortak kullanıyoruz. Tabi ethernet kablosu ile bağlanınca bu değerler 23-24 mbps download 6-7 mbps upload olacak. Telefondan film izleme ve sosyal medya kullanımında gayet yeterli. Sizce bu değerler yeterli mi...
  5. Alina

Yardım Vodafone Redbox Hakkında

Vodafone Redbox kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi ?
  6. Alina

Öneri İdeal İnternet Değerleri

İdeal ve internet değerleri nasıl olmalı ?
  7. Alina

18 mbps yeterli mi ?

Arkadaşlar yakında siparişini verdiğinim sistem gelecek fakat İnternet konusunda sorularım var . Biz üst komşu ile ortak olarak internet kullanıyoruz sizce aşşağıdaki değerler yeterli mi ? Oyunlarda sorun yaşatır mı ? Not: bilgisayar için wifi adaptör alacağım 1599573825 Bu değerler anlık...
  8. Alina

Hangi İnternet Sağlayıcısından Hizmet Alınmalı ?

Merhaba arkadaşlar, DA-3 sistem siparişi verdim fakat evde internet yok , büyük ihtimalle altyapıda yok şuan internete girmek için üst komşu ile ortak kullanıyoruz ama Bilgisayarda maalesef bu yeterli olmayacak yani wifi adaptör falan biraz uğraştırıcı ve performans kaybı var Kısaca hangi...
  9. Alina

Üst komşunun internet hızı

Merhabalar Sizce bilgisayarım için wifi adaptör alsam üst komşumuzla (bir üst ve aynı oda) ortak kullandığımız internetten yeterince iyi performans alabilirmiyim ? Telefondan aldığım performans aşşağıda 1599347714 Ben hızı görünce baya şaşırdım açıkçası 1599347738 Ve ortak kullandığımız için 30...
  10. Alina

Turkcell superbox alınır mı ?

Eski oturduğumuz evde fiber vardı ama şuan ki evde yok bu nedenle Turkcell superbox almayı düşündüm sizce nasıl ?
Top Bottom