Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme ve Steroid

Evet 2 yıllık aktif doğal spor geçmişinden sonra yarışma niyetiyle kur kullanmaya başlıyorum. İnkâr edeceğim bir şey yok bu gün itibariyle başladım kullanmaya,olan şeyleri sorunları gelişmeleri hepsini burda paylaşmayı planlıyorum. Sorusu olan merak ettiği bir şey olan sorabilir. Antrenör...
  2. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme koçları

İyi günler ağalar, vücut geliştirme üzerine ilerliyorum şuan diyet vs gayet güzel hedef 96 kilo ardından definasyon. Her ne kadar kendim disiplinde olsam da insanın yine bir koç arayışı oluyor. Önceki sefer Alaf'tan almıştım ve şahsi olarak beğenmedim ve tekrar satın almadım. Şuan Emin Çapan'dan...
  3. Bulkyapanobez

Karın kası egzersizleri

Evet hocalar bilgiye ihtiyacım var. Aktif olarak 1,76 77 kilo biriyim. Şu zamana kadar hiç karın çalışmadım sadece diyet ile bel incelttim. Hiç çalışmadığım dediğim gerçekten hiç yapmadım. Siz yaparken neler yaptınız hangi hareketleri vs ?
  4. Bulkyapanobez

Bahçelievler'de spor salonu

Bahçelievler civarında kız arkadaşımla gidebileceğim spor salonu arıyorum. Şuan aktif şekilde Mahmutbey fit Station'a gidiyorum fakat artık sıkıldım. bu civarda kadın erkek karışık salon arıyorum bildiğiniz var mı ?
  5. Bulkyapanobez

Vücut geliştirme dirsek/bilek hissizliği ( doktor arkadaşlar yardım)

Yarışma hazırlık sürecinde aşırı yoğun antrenmanlar başladı. Bu süreçte negatif hareketlerde kaslar aşırı yıkıma uğruyor ve son hareketlerde dirsekten bileğe kadar beyazlama hafif hissizlik ve titreme oluyor. Biraz araştırdığım kadarı ile ya steroid basmış insanlarda ( kullanmadım ) ya da yoğun...
  6. Bulkyapanobez

Vücut Geliştirme Hakkında Detaylı Yemek

1 yıl 2 aydır powerlifting ile başladığım vücut geliştirmeyez bodybuilding olarak devam ediyorum son 6 aydır. şuan neredeyse 18 yaşıma girecem. Yemek konusunda ve makrolar konusunda problem yaşıyorum problem kaynağı maddi değil ne yemem gerektiğini bilmemek daha çok clean bulk iyiydi düzgün bir...
  7. Bulkyapanobez

Bench/Deadlift/Squad Pr değerleri

İyi günler, konuyu açmadaki niyetim bilmediğimiz konularda yardımlaşmak,spora yeni başlayacak olan insalara destek olmak ve insanların neler yapabildiğini öğrenmek. Kendi değerlerim aşağıdaki gibi. Yaş: 17 Vücut ağırlığı: 82 kg Deadlift: 230 Kg Pr Bench: 157,5 Kg Pr Squad 185 Kg Pr IPF Türkiye...
  8. Bulkyapanobez

Vücut çalışırken ne dinliyorsunuz ?

Powerlifter'ım yüksek ağırlıklarda müzik olmazsa olmazım. Varsa beğendiğiniz Spotify playlistleri böyle gaza getirecek paylaşırsanız çok sevinirim.
Top Bottom