Arama sonuçları: *

1. G

Kolonoskopi ile apandiste bakılabilir mi

Kolonoskopi ile apandiste bakılabilir mi
  2. G

hemoroid için ameliyat mı daha iyi lazer mi ?

acil doktoruna gitmiştim bir sıkıntımdan dolayı fitil yaparken çok acımıştı bağırdım baya tuvalete gidince kanlı dışkı yaptığımı farkettim zaten hemoroidim vardı bir tane daha hemoroidim çıktı üstüne hemoroid almak için ameliyat mı daha iyi olur lazer mi
  3. G

bu ilacın üzerinde ne yazıyor lütfen yardımm

mavi olan yerde ne yazıyor aşağı kısımda hala anlayamadım tok yazıyor en aşağıda ama onun üstünde ne yazıyor doktor 1 günde 4 kere içilmesi şartıyla musil ilacı verdi bende dün aldım ama kaç ölçek yazıyor ne yazıyor okuyamıyorum yok mu bi eczacı allah için yardım etsin
  4. G

kan verme ve serum da unuttuğum bir olay yardım eder misiniz

acile gelmiştim serum yemiştim sonra kan vermiştim ondan sonra boşluğuma gelmiş eve geçtim ama iğneyi çıkarttırmayı unuttum ben bunu kendim çıkarttım yani bilmiyorum yanlış bir şey yaptım mı çok mu kafaya taktım bilmiyorum ama bir sıkıntı olur mu hemşire sonuçta bu konuda bilgili benim pek bir...
  5. G

şiddetli kabızlığım var lütfen yardım edin

bundan daha önce doktora gitmeden bir şeyler yapmaya çalışmıştım doktora gittim duphalac ilacını verdi kullanıyorum ama çok etkisini göremedim artık midem bulanıyor tuvalete çıkamamaktan önerdiğiniz şunu yapın etkisini ben gördüm dediğiniz bir şey varsa allah aşkına önerin dayanamıyorum artık
  6. G

skolyoz olmak kabızlık yapar mı?

bir sıkıntıdan ötürü skolyozum var ve daha önce kabız olmadığım kadar kabız olmaya başladım yediğime içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum bir sefer çok sıkıntı çektim sonra düzelmiş gibi oldum zaman geçti bir daha oldum arada bir çikolata yiyorum da öyle aman aman da değil anlayamadım
  7. G

skolyozum var ne yapmam lazım

doktora gitmiştim bana ya yüzücen ya da barfiks çekicen demişti barfiks çekiyorum asılı kalıyorum zaman zaman da ama ağrı geçmiyor gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bazen ağrı çok oluyor bazen olmuyor sandalyemi değiştirmemle oldu bu skolyoz zaten çok rahat etmediğimden 1 hafta sonra...
Top Bottom