Arama sonuçları: *

1. Rotangar

Gainer ve karaciğer yağlanması hakkında

Beyler selam kilo olarak zayıf birisiyim ve ne yersem yiyemim kütle koyamıyorum.Spor geçmişim var biçok spor türünde o yüzden bi nebze parçalı ve estetik genede vücüdüm.Ve işin ilginç kısmı şurada başlıyor 2 senedir aktif oalrak öğlen yemeğimi haftada 2 gün hariç full avm de fast food olarak...
  2. Rotangar

Lens Hakkında Sorularım var

Lens kullanan arkadaşlar senelerdir dalış yapıyorum her yaz.(Tüplü değil).Ama gözlük numaram şuanda 8 miyop 1 astigmat gibi bir şey epey yüksek yani.Önümdeki kocaman vatozları göremez oldum.Bu yüzdende dalış gözlüğü yaptırmak istedimde yer bulamadım.Bari diyorumki bir lens yaptırayım dalarken onu...
  3. Rotangar

Psikoloğa gidenler cevaplayabilir mi ?

Öncelikle psikoloğa gitmek sizce gerçekten işe yarıyormu. 2- Kaygı ve vesvese için gitmeye değermi 3- Ortalama seans ücretleri ne kadar
  4. Rotangar

Şeker hastalığı hakkında yardimci olur musunuz

Öncelikle gecenlerde kan vermiştim genel bi değerlere bakmak için doktor şeker hastaliginin eşigindesin demişti.Gastrolojiye gittim karaciğerime baktı doktor.Karaciğerinde yağlanma var dedi işin ilginç kısmı 18 yasinda 1.70 53kg civarindayim.Bu zayıflıkta karaciğerimin yağlanmasi garip geldi.2...
  5. Rotangar

Hangi Melotonin hapını almaliyim

Uyku düzenim aşırı kötü ve aşırı yorgun kalkıyorum.Melatonin kullanayım dedim doktora başvurmaya gerek varmı yoksa şu ürünü alayımmı direkt. https://amzn.eu/d/3HuF2xU
  6. Rotangar

Beyin kanaması geçirirmiyim

Yutulması gereken ilaçlar ağızda emildiğinde beyin kanamasına bile götürebiliyir.Debridat ı 2 kez ağzımda erittim çok az bi yan etkisi olurmu vücuduma
  7. Rotangar

Kreatin antrenman öncesimi sonrasimi içmeliyim

İlk defa denemek için bigjoy creabig elmalı 7gr lık tek kullanimlik creatin aldım.Arkasinda ve sitelerinde antrenman sonrasi için diyor ama bildiğim kadariyla creatin antrrnman öbceside içiliyor ne yapmaliyim
  8. Rotangar

Güneşte yandıktan sonra ten rengimi koruma

Yazın tarlada güneşin altında çalışmayı düşünüyorum.Aşırı beyaz bi cilde sahipim full güneş kremi dahi kullansam yanarım diye düşünüyorum.Ne önerirsiniz uzun kollu falanmı giyeyim veya güneşte yansam ten rengim eski haline dönermi.Şuanki ten rengim kararsın istemiyorum
  9. Rotangar

Spor Yaparken Nabzımın 180'e Çıkması Normal mi?

Koşu bandında kosuyordum nabzım 184 e kadar çıkmış.Normalmi. Gainer kullaniyorum ortalama 90 ile 120 arası oynuyor.17 yaşındayım.
  10. Rotangar

Gainer içerken nabzın artması

Sütle beraber içiyorum ilk içişim nabzım çok daha arttı.Kalbim sürekli atıyor normalmi
  11. Rotangar

Bu 3 gainerdan hangisi

https://m.supplementler.com/urun/big-joy-big-mass-gh-factors-go-5000-gr-50-sase-15208?gclid=Cj0KCQjw4NujBhC5ARIsAF4Iv6dpUQ9Fyh2HamOyPio9IJVSAGADJE5NsA-ixtMsvHVtN0NdNtC1aS4aArRkEALw_wcB https://m.supplementler.com/urun/optimum-serious-mass-2727-gr-484 Hardline 5kg
  12. Rotangar

Afet çantasına eklenmesi gerektiğini düşündüğüm ürün

https://www.trendyol.com/outdoor-outlet/acil-durum-ilk-yardim-battaniyesi-deprem-yanik-termal-battaniye-nem-ve-soguktan-koruma-su-gecirmez-p-73182166 İlk yardım battaniyesi daha önce hiç kullanmasamda alan herkes memnun ve beklenmedik derecede sıcak tuttuğunu söylüyor.Linkten herhangi bir...
  13. Rotangar

SABİT Deprem Çantasında Neler Olmalı? & Bağış Kanalları

Güzel rehber olmuş hocam.
  14. Rotangar

Boğazdaki şişlik sebebi

Resimde gordugunuz kısım bademcikmi yoksa lenf bezimi? Boğazımın bi tarafında küçük diğer tarafinda ise baya büyük ve bu enfeksiyon sebebi değil küçüklüğümden beri böyle.Şuanda ağrıyor biraz yuksek ihtimalle bogazim agridigi içindir.Daha öncedende olmuştu.Bi ara doktora gittiğimde şuanlık riskli...
  15. Rotangar

Göz damlası kullanabilirmiyim

Yks ye hazırlanıyorum günlük 10 saatim kitap başında geçiyor.Gözlerim 8 numaraya yakın.Baya büyük numaralar ve dahada bozulmaya başladı bu kitaplara baktıktan sonra.Ne yapabilirim bide doktora danışmadan göz damlası kullanmak zararlımı.Evde eyestil diye 0.3l göz damlaları var.
  16. Rotangar

Tüy dökücü krem hakkında soru ?

Bacağımı görseniz "abi pantolon link?" diyebilirsiniz. Tüy dökücü krem önerir misiniz?. Bide ne kdr sürede döküyor ne kadar kullanmalıyım vesayre anlatırmısınız ?
Top Bottom