Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Neuralink , insanlı deneyler için gönüllü arıyor

Beyin-bilgisayar arayüzleri (BCI) teknolojisinde çığır açan gelişmelere imza atan Neuralink, insanlı deneyler için gönüllü arıyor. Neuralink, beynin sinir hücreleri ile bilgisayarlar arasında doğrudan bağlantı kurabilen implantlar geliştiriyor. Bu implantlar sayesinde felçli kişilerin...
  2. TeknoPiyon

Öğrenci olmama rağmen GSS borcu çıkıyor

Arkadaşlar 19 yaşında öğrenciyim ama 3442 tl gss borcu çıkıyor öğrencilerin gss borcu ödememesi gerekmiyor muydu ? ben bu borcu ödemeden hastaneye gitsemde ilaç alamıyorum napmalıyım
  3. TeknoPiyon

1 haftadır sinirlendikçe burun kanaması

Arkadaşlar bir haftadır sabahları uyandıktan sonra duş alırken sinirlenince ve normal PC başındayken günde 1 defa burnum kanıyor 5-10 dk içinde tekrar duruyor kanama ne yapilabilir
  4. TeknoPiyon

İşe girip çıkarsam 3 ayda baba sgk sından yararlanabilir miyim sonrasında?

arkadaşlar 3 ay sgk lı çalışma imkanım var babamın sgksından işten ayrılınca yararlanabiliyor muyum ?
  5. TeknoPiyon

Sağlık Ocağında randevusuz Nabız ölçerler mi ?

Arkadşalar bu gece bir konu açmıştım nabzımla alakalıda şuan nabzımı ölçücek bir aletim yok sağlık ocğaı hemen karşı sokağımda gitsem randevusuz da olsa nabzıma bakarlar mı ?
  6. TeknoPiyon

Kalp atışının 120 den aşağı düşmemesi

Dostlar kalp atışım 120 den aşağı duamedigini farkettim bugün hani bu değer ergenlik çağındaki bir birey için normal mi acaba?
  7. TeknoPiyon

İntihar düşüncesinde olan bir bireye nasıl yardım edilir

arkadaşlar çok yakından tanıdığım bir arkadaşımın ailesiyle özellikle annesiyle kedi köpek gibi birbirleriyle tartışıyolar ne olursa olsun annesi onu tehdit ediyor o onu tehdit ediyor bir ara annesi falan bıçakla tehdit etmişti çocuk annesinin elindeyken bıçağın sapını falan kırmıştı çocuk şuan...
  8. TeknoPiyon

Sağlığım Hakkında sorularım var

arkadaşlar lise 3 e gidiyorum 2.dönem sınavları psikolojik olarak moral bozuyor önceden internet olsun tv olsun telefon olsun yapıcak bir şey buluyodum artık yapıcak bir şey bulamıyorum sıkıntıdan patlıcam napmam gerekir bilen var mı internette forumdan zevk alırdım artık forumdan bile zevk...
  9. TeknoPiyon

Korona ihtimalim ve sanırım yurt'u karantinaya alıcaklar

Az önce yurtta birini nefes darlığından hastaneye kaldırdılar bendede ateş ve öksürük grip gibi belirtiler var sanırım kişi covid çıkar sa Yurdu karantiya alabilirler bildiğim kadarıyla napmalıyom
  10. TeknoPiyon

Dedem ve tüm kanser hastaları İçin Dua eder misiniz?

arkadaşlar elim ayağım titriyo şuanda dedem gözümün önünde eriyip gidiyo ve ben onun gözünün içine baka baka yalan söylemek zorunda kalıyorum konuya gelicek olursak arkadaşlar dedem geçen yıl ameliyat oldu safra kanserinden fakat biz geçti sanıyoduk şuan geçmemiş testlerine baktım dahada...
  11. TeknoPiyon

Muhabbet kuşumun kafasında böyle şeyler çıktı nedir bu

Arkadaşlar kuşumun kafadında ve kanatlarında bunlardan çıkmış yeni farkettim napmalıyım kafasında gözüken beyaz şeyler semsert ve sinir bozucu olmaya başladı
Top Bottom