Arama sonuçları: *

1. M

Sizce dershaneye hafta sonu grubuna mı kaydolayım yoksa hafta içi grubuna mı?

2. kez mezuna kaldım bu yıl tekrar dersaneye gideceğim geçen yılda dershaneye gidiyordum geçen yıl dershaneye hafta sonu grubundaydım 11. sınıflarda gecen yil birlikte beni öyle kaydetmislerdi. Sizce dershaneye hafta sonu grubuna mı kaydolayım yoksa hafta içi grubuna mı?
  2. M

2.kez mezuna kalınır mı?

Bu yıl ilk senemdi sınavda 2 milyon 122 bin sıralama yaptım 2.kez mezuna kalınır mı?
  3. M

Tyt 2.1 milyon sıralama ile hangi bölümler gelir?

Tyt 2.1 milyon sıralama ile hangi bölümler gelir?
  4. M

Bu puanlarla ve sıralamayla Van da üniveriste gelir mi?

Tyt ham puanım 174 yerleştirme puanım 222 sıralamam da 2 milyon 122 bin. Bu puanlarla ve sıralamayla Van da üniveriste gelir mi? Van da yaşıyorum üniversiteyi de Van da okumak istiyorum.
  5. M

2 yıllık organik tarım bölümü mezunları ne iş yapar?

Önü açık mı?
  6. M

Tyt 223 puanla hangi bölümler gelir?

Tercih yapacağım ona göre bölüm önerir misiniz?
  7. M

Sizce ilk yıldan üniversiteye gitmek mi yoksa seneye tekrar mezuna kalmak mı?

Bu yıl ilk mezun senemdi YKS sınavına girdim 2 yıllık bölümler kazandım okuduğum şehirdeki üniversite de puanım 2 yıllık bölümlere yetiyor. Sizce ilk yıldan üniversiteye gitmek mi yoksa seneye tekrar mezuna kalmak mı?
  8. M

TYT puanım bu bölümlere yetiyor sizce hangi bölüm daha iyi?

TYT puanım 2 yıllık bu bölümlere yetiyor bilgisayar programcılığı elektrik elektronik otomotiv teknolojisi turizm ve otel işletmeciliği muhasebe ve vergi uygulamaları turist rehberliği işletme.
  9. M

TYT 190-240 puan arası hangi 2 yıllık bölümler gelir?

TYT 190-240 puan arası hangi 2 yıllık bölümler gelir?
  10. M

Tyt 241 puanla hangi bölümler gelir?

Tyt 241 puanla hangi bölümler gelir? 1689426064 Ve 80 obp puanı
Top Bottom