Arama sonuçları: *

1. S

Elektrik ve elektronik mühendisliği vs bilgisayar mühendisliği

İyi günler 169k siralmam var ve bende bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama doğuda uzak yerlere geliyor. Benimde aklima elektrik ve elektronik mühendisliği geldi. Sizce bölüm ne kadar birbirine benzer sizce gitmeli miyim? Bir tavsiyeniz olur mu? Donanım konularına da çok merak ediyorum
  2. S

Bilgisayar programcılığı nasıldır

İyi günler sayısal 170k sıralamam var ve bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama doğuda tutuyor ve bana çok uzak bende Marmarada bilgisayar programcılığı düşündüm sizce ne yapabilirim? Başka bir bölüm tavsiyeniz var mıdır?Tercih sonuna az bir zaman kaldı da.
  3. S

Bilgisayar mühendisliği vs bilgisayar programcılığı

İyi günler bilgisayar mühendisliği istiyorum ama sıralamam düşük olduğu için doğuda üniversiteler gelebilecek fakat bu üniversiteler bana çok uzak geliyor. Ben de Marmara da bilgisayar programcılığı düşünüyorum sizce ne yapabilirim? Önerebileceğiniz bir şey var mı? Başka bir bölüm felan.
  4. S

Bilgisayar programcılığı vs bilgisayar mühendisliği

İyi günler sayısal 170 k sıralamam var bu sıralamaya göre Bingöl üniversitesi,Adıyaman üniversitesi,batman üniversitesi,Munzur üniversitesilerinde bilgisayar mühendisliği var. Bana bu üniversiteler biraz uzak geliyor bende programcılık düşündüm tyt sıralama göre Marmara üniversitesi bilgisayar...
  5. S

İyi üniversitede bilgisayar programcılığı vs kötü üniversitede mühendisliği

İyi günler herkese,sınav sonuclari açıklandı ve benim say sonucu 169 k sıralama geldi. Ben bilgisayar mühendisliği istiyorum fakat bu sıralama da güzel üniversiteler yok onun yerine Marmara üniversitesi bilgisayar programcılığı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi?
Top Bottom