Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Lise Son 2 Tane Sorumluluk var ne yapmalıyım ?

Arkadaşalr Lise sonum ve 2 hafta falan kaldı bide 10 ve 11. sınıftan kalan edebiyat sorumlum var 2 tane staja da gidiyorum bu hafta izin almıştım başka bir şey için önümüzdeki haftayada sorumluluk var üst üste 2 kez izin almak istemiyorum ayıp olur diye sizce ne yapmalıyım bide sorumluluktan...
  2. FOXN FOR WİN

Tam tamına 30 günde sınıfta kalınır mı ?

Arkadaşlar Merhaba 12.sınıfım 20 Özürlü 10 Gün Nromal Devamsızlık var Tam 30 gün yapıyor Hocaya sorduğumda 30.5 de kalırsın dikkat et dedi ama emin olamıyorum varm ıbi haberiniz ?
  3. FOXN FOR WİN

18 yaşın'da Hangi meslekler'de çalışınılır ?

Arkadaşlar Yazılım'dan hiçbişey öğrenemedim ve bi yere gerikiyor. İstediğim meslek ise : bilgisayar teknisyenliği ama normal bi öneriniz var mıdır iş için burada çalışabilirsin falan diye aklımda hiçbişey yok ve çok çaresiz gibi hissediyorum .d Aklımda olan yerler Mediamarkt,Vatanbilgisayar
  4. FOXN FOR WİN

Mesleğimi bilmeden sınıf geçmek ?

Arkadaşlar merhaba Yazılım okuyorum da lise 3 üm şuan 10.sınıftan aklımda kalan gram bişey yok. Ne yapacağım ya çok kötü hissediyorum. Bu tek bendede deil sınıftaki herkes aynı şekilde. Bu seneyi de böyle geçirmek istemiyorum. Geçirsem bile Bilgisayar teknikerlği falan yapacağım ama yazılımı...
  5. FOXN FOR WİN

Sınıfı Nasıl Geçeceğim ?

Arkdaşlar Şuan Linci çekecek durumda deilim. Sadece 2 şey diyeceğim bu ortalamaların toplamı 35 yapıyor. Geçmem için 43 Gerekli Sizce Ne yapmam Gerekir 10 Saatlik Bir dersten 65-70 sözlü gelecek bir fikri olan varmı ? Yani sözlüler ile ortalamayı 8 Puan Yükseltebilirmiyim acil bişey diyin ?
  6. FOXN FOR WİN

40 Ortalama İle Sınıf geçilir mi ?

Arkadaşlar Merhaba 10.sınıfım ortalamam 40 ama 1.dönem ortalamam 57 arkadaşlar diyorki 43 ortalama alırsan geçersin bu doğrumudur veya illaha geçmem için 50 gerekiyor mu ? veya sizce biraz çalışsam hala geçme şansım varmıdır 10 saatlik bir meslek dersim var bana 40 sınav puanı verecek proje için...
  7. FOXN FOR WİN

Lise Devamsızlığını Dilekçeyle Özürlüye Geçirme Olayı.

Arkadaşlar Ben 1.Dönem 1 Kere Geçirdim 2.Dönem Ailem Gelse Bir Daha geçirebiliyr değil mi ?
  8. FOXN FOR WİN

Sınıfta Kalır Mıyım?

Merhaba Öncelikle Konuyu Linçleyin Diye Açmadım Yanıt Almak İçin açtım. Öncelikle !.dönem Ortalamam 57 ama 7 Dersten Kalmıştım Edebiyat Dahil ama Meslek Derslerinden Geçmiştim. 2.dönemde Edebiyatı 50 üstü getirip ortalamayı da 50 üstü getirsem yine ama zayıflarım gene 7 olsa geçebiliyor muyum ...
  9. FOXN FOR WİN

OKULLAR KAPANMAYACAK MI !

Bu nedir Ya Valla canıma tak etti ha aga notlar bitik zaten ortalama geldi 53 onuda 49 dan çevirdim sözlü sayesinde Ziya Reis İçimiz'den geçti Be ''Bizi Bi sal Biz Bittik Be'' Evde 65 Yaş üstü İnsan oturuyor Corena Olacak Diye Korkuyorum Kendime Babama Anneme bir şey Olacak Diye Korkuyorum Online...
Top Bottom