Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Ingilizce Kelime Ezberleme Tavsiyesi Verir misiniz?

Bir uygulama kullanarak kendi sözlüğümü oluşturuyorum. Bilmediğim kelimeleri anlamlarıyla birlikte yazıp kaydediyorum, fakat sonrasinda acip okumak cok can sıkıcı geliyor. Kendi oluşturduğum kelime haznem ile test çözebileceğim bir uygulama mevcut mu? Eğer değil ise benzeri uygulama tavsiyesi...
  2. cakaresul

İngilizce bilip, yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar, bir kaç text var çalışmam gereken ve bunlar sınavda çıkabilecek alıştırmalar. Buda onlardan bir tanesi. İngilizcem kötü olduğu için bir kaç video izlesemde tam çözemedim in,on,at, etc kullanımını. Yardımcı olur musunuz?
  3. cakaresul

Bu Makaleyi Bulabilir misiniz?

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0160738399000675 Bu makaleyi açmam gerekli ama sitede ücretli. Başka bir yerden de ulaşım sağlayamadım. Yardımcı olabilecek varmı?
  4. cakaresul

CV Hazırlayacağım yardımcı olur musunuz?

Otele iş başvurusu yapmak için bir cv hazırlamam gerekiyor, internetten bakıyorum bazı şablonlar abartı geliyor bazıları düz gibi geliyor, hangi siteden hangi şablonu önerirsiniz? Kendim word olarak yazmayı düşündüm çok klasik olur gibi geldi bu seferde. Birde geçmiş kariyerime baktığımda...
  5. cakaresul

Üniversite - Iş başında eğitim (staj) şehir dışında yapılır mı?

Arkadaşlar iyi akşamlar, ben turizm işletme öğrencisiyim 4.sinif son dönem staj olacağı söylenmişti ve istediğimiz şehirde yapabileceğimiz ön görülüyordu ve bizde öyle istiyorduk tabi. Uzun uzun anlatmadan şunu diyeyim bugün haber geldi, bizim bu staj olacak dersimiz sistemde ''is başında...
  6. cakaresul

Bu 3 Soruyu cevaplayabilen var mı?

Bu 3 soruyu cameron ve quinn'in rekabetçi değerler modelini baz alarak (pdf ler makaleler var konuyla alakalı) cevaplayabilen bir arkadaş, abi, abla kardeş çıkar mı? Bu 3 sorunun 1 tanesi vizemde sorulacak, 3 saat geçmesine rağmen sorunun cevabına ulaşamadım ya ben çok gerizekalıyım yada sorunun...
  7. cakaresul

Bu tezin tam halini bulabilir misiniz?

Ödevim için gereken içerik olan ''Kurumsal Hikayelerin Özellikleri'' içeriğini bu tezde buldum ama tezin tam hali gerekli. Bu tezde ücretini ödersem tam haline ulaşabiliyorum. Ödenebilir bir miktar olsa ödemeyi de düşündüm ama 41 dolar ücreti var onu karşılayamam...
  8. cakaresul

Arkadaşlar ödevimde desteğinize ihtiyacım var

Ben Akdeniz Üniversitesi Turizm işletmeciliği 4. sınıf öğrencisiyim. Bir hocamız iki farklı dersinden ödev verdi. Final sınavlarımızın %80-90'ını etkileyecek bir ödev. Bu ödevlerde bizden otel yöneticileriyle konuşup hocanın bize verdiği soruları yöneticilere sorup cevap almamızı istedi. Bunu...
Top Bottom