Arama sonuçları: *

1. G

Ethermine ile ilgili bir soru

Arkadaşlar merhaba, Ethermine üzerinde kazım yapıyorum şu an işteyim pcye bakma imkanım yok, Şöyle bir durumla karşılaştım, Reported 0 görünüyor ancak ekran kartı aktif görünüyor ve unpaid balance kısmında bulunan ethereum miktarı artmaya devam ediyor. Durum 1 saati aşkın süredir böyle. Sormak...
  2. G

3060 Ti mining 16 gün sonucu

Arkadaşlar merhaba, 3060 Ti ile mining yapmak isteyen arkadaşlara bilgi vermek amacıyla bu konuyu açtım. Ekran Kartı : Rog Strix 3060 Ti Günlük ortalama 15 saat çalıştı. Değerler ekte mevcut şu an olan kurla 0.03512 eth kazdı 97 dolara denk geliyor. Sormak istediğiniz bir konu varsa yardımcı...
  3. G

Çift Ekran Kartı Kulanımı

Arkadaşlar merhaba, Sisteminde bir adet rog strix 3060 ti var Aynı karttan bir tane daha alsam direk anakarta bağlayıp çift kart mining yapabilir miyim? Anakart Z 490 A Rog Anakartta 3 adet ekran kartı giriş yuvası var direk diğer kartı yuvaya takmam yeterli olur mu başka işlem yapmam gerekir...
  4. G

Lol miner shares kısmı nedir?

Arkadaşlar merhaba, Lolminer de kazım yapıyorum arada ekrana ekteki bilgiler geliyor. Merak ettiğim konu, Shares A/S/Hw : 1155/0/8 yazıyor bu tam olarak ne demek oluyor bilgisi olan var mıdır? Bu değerler bana neyi gösteriyor teşekkür ederim
  5. G

Ethermine destek lütfen

Arkadaşlar merhaba, Ethermine de kazım yaparken unpaid balance 0.00584 görünüyor ancak estimated earnings 0.00317 yani daha düşük rakam görünüyor yarı yarıya fark var nerdeyse, bu ödeme zamanı gelince ben 0.00584 olarak mı yoksa 0.00317 eth olarak mı ödeme alırım bilgi verebilir misiniz acaba...
  6. G

Ethermine yardım lütfen

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bir bilgi almak istiyorum en iyi formunda burası olduğunu düşündüm. Mining işinde ikinci günüm merak ettiğim konu ise, Dün gece ethermine de kazım yaptım sabah bilgisayarı kapattım işe gittim geldim akşam tekrar 6 gibi kazıma başladım. Şu an...
Top Bottom