Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

100 Tl oyun önerisi ?

Arkadaşlar Çoğu oyun var ama şöyle değişik bi oyun varmı aksiyon olur simulasyon olur hikaye olur online olur metin 2 tarzı olmasın yeter. https://steamcommunity.com/id/FOXNBEY/
  2. FOXN FOR WİN

Steam Remote Play Uzaktan Pcyle Oynanır mı ?

Arkadaşlar Merhaba Benim Evimde Bilgisayar Açık Kalsa Bende uzaktaki bi bilgisayardan kendi bilgisayarıma bağlanıp remote play olarak oynayabilirmiyim yoksa bu remote play sadece telefonda mı geçerli ? Çünkü 2.pc Donanımı Çok kötü ve kendi bilgisayarıma Steam Remote play yapıp oynamak istiyorum.
  3. FOXN FOR WİN

STEAM 700 GB GÜNCELLEME KULLANIYOR ?

Arkadaşlar oyunlar 423 gb yer kaplıyor daha oyunlara güncelleme gelmeden 700 gb güncelleme kullanmış neden böyle ?
  4. FOXN FOR WİN

Steam düşük indirme hızı düşük disk kullanımı ?

Arkadaşlar normalde 6.0 download alması gereken yerde 950 kb alıp disk kullanımıda 1mb ye düşüyor bu olay indirmeyi başlattıktan 10 dk sonra olmaya başlıyor ne yapabilirim ?
  5. FOXN FOR WİN

Epi̇c Games Hesap Bugu

Arkadaşlar Merhaba Ben Bugün 2.bir hesap açtım. Smurf Diyebiliriz. Ve Ben Epic Games'e Girerken Kendi Main Olan Hesabım = adnane*****[email protected] ile giriyorum google girişi ile giriyorum bu arada. ve bu hesaba girdikten sonra ben bu hesabın e postasını smurf açtığım yeni postayla değiştirmek...
  6. FOXN FOR WİN

Steam İndi̇ri̇mleri̇n'de Alacağiniz Oyunlar ?

Arkadaşlar Öneri Yapmak İsteyen Yapabilir Aklımdaki Oyunlar : SatisFactory Little Nightmares 2 Drug Dealer Simulator
  7. FOXN FOR WİN

Steam Cloud Sorunu ?

Arkadaşlar Böyle yazılar falan gelmiyordu oyunu durdur diyince ama böyle şeyler falan olmaya başladı ve cloud iconu falan değişti güncelleme de gelmedi steame ? sizce neden böyle yapıyor ? oyunları silmeden steamı silecektim ama oyunlarda siliyoniyor 720 gb oyun var yedekleyemiyorumda yardım...
  8. FOXN FOR WİN

Arkadaşlar Steam Çöktü mü ?

Beyler Cs deyim ama steame bağlanmıyor ve ara sıra çevrim dışı olup geliyor
  9. FOXN FOR WİN

Steam indirimleri Başladı ama BAŞLAMAZ OLAYDI !

Bune abi ya Hİçbir oyun indirime girmedi
  10. FOXN FOR WİN

STEAM ÇÖKTÜMÜ ?

Arkadaşlar Çöktümü Hata Veriyor Sürekli
  11. FOXN FOR WİN

Steam Uygulaması Çöktü mü ?

Profile giremiyorum Çöktü Herhalde
  12. FOXN FOR WİN

ORİGİN OYUNU MU İNDİRİYOR YOKSA REPAİR Mİ YAPIYOR ?

Arkadaşlar Daha demin Şu yuvarlak içine aldığım yer %45 falan dı sonra 199623 hatası verrdi programı kapatıp açtım oyun dosyalarını doğruladı ve Bu kadar oldu Şuan oyunun devamını mı indiriyor acaba
  13. FOXN FOR WİN

35 TL OYUN ÖNERİSİ ?

Varmı Bişeyler Her Türe açığım sıkıcı olmasın yeter onlineolursa daha iyi olur
  14. FOXN FOR WİN

STEAM MAĞAZASI ÇÖKTÜMÜ ?

Arkadaşlar Bende Şuan Mağaaya Zor giriyor sizde nasıl ?
Top Bottom