Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Steam'de sinir bozucu sorunlar yaşıyorum.

Yıllardır steam kullanıyorum ilk defa başıma geldi ve çözümü hiçbir yerde bulamadım. Yaşadığım sorun oyun indirirken download hızını limitleyememek, bu durum nadiren düzeliyor ama sonra tekrar aynı şekilde devam ediyor. İkinci bir sorun bazı oyunları oynadıktan sonra steam arkadaş listem...
  2. cr4ck

Maalesef son kale düşüyor (STEAM KUR ZAMMI)

Bu akşam cadılar bayramı indirimleri başlıyor almak istediğiniz bir oyun varsa kaçırmayın. Ayrıyeten öneri olarak Türkçe dil desteği yeni gelen Disco Elysium'u öneririm, fiyatı 15.25 TL https://store.steampowered.com/app/632470/Disco_Elysium__The_Final_Cut/
  3. cr4ck

Ubisoft Connect sipariş hatası

AC Valhalla için season pass almak istedim 100 ubisoft puanıyla indirim uyguladım, "Order Failed" hatası verdi dedim birazdan denerim. Fakat şimdi gördüm ki 100 ubisoft puanım silinmiş. Dlc geldi mi diye baktım yok, sepete indirim uygulanmış mı diye baktım uygulanmamış. Bu konuda ubisoft...
  4. cr4ck

Game Pass üzerinden Forza Horizon 5'i indiremiyorum

Öncelikle konuyu doğru yere açtığımdan emin değilim, kusura bakmayın. Game pass üzerinden FH5'i dün akşam indirime koymuştum fakat sonra internet lazım olunca 300 mb civarında indiği boyutla indirmeyi durdurdum. Bugün tekrar game pass'e girdiğimde kütüphanemde oyunu göremedim. Sayfasına...
Top Bottom