Arama sonuçları: *

1. 2Pac

Steam ilk açıldığında tam ekran olmuyor

Steam ilk açıldığında kenarlarda çok ufak boşluk kalıyor, tam ekran olmuyor. Steam penceresini köşesinden tutup sürüklediğim zaman tam ekran yapabiliyorum yani sağ üst köşeden tam ekran simgesine bastığımda da olmuyor. Ekteki resimde görüldüğü gibi kenarlarda boşluk var. Çözümü var mıdır?
  2. 2Pac

Steam koleksiyon kartlarındaki fiyat dalgalanması

Arkadaşlar merhabalar, Steam'den koleksiyon kartı ve oyun eşyası satarak Steam cüzdan bakiyesi kasıyorum. Şöyle bir durum var, mesela Dota 2'nin bir eşyası 11 kuruş ama aynı hafta (veya ay) içinde 2500-3000 küsür liralara bile satılmış. Buradaki olay nedir? Elinde çok fazla eşya olan biri cazip...
  3. 2Pac

Battlefield 1 origin problemi

Steam'den Battlefield 1 aldım ancak oynamak için origin indirip hesap açmamı istiyor bunu yapmadan oynamamın bir yolu var mı yoksa origin hesabı açmak zorunlu mu?
  4. 2Pac

Epic Games indirme sırasında PC'yi kapatırsam indirme başa sarar mı?

Merhabalar, Epic Games'ten oyun indiriyorum eğer ki PC'yi kapatırsam indirme en baştan mı başlar yoksa kaldığı yerden mi devam eder?
  5. 2Pac

GameLoop tamamen kapatma?

GameLoop üzeninden Pubg oynuyorum uygulamayı çarpı işaretinden kapatınca arka planda çalışmaya devam ediyor. Tamamen kapatmanın bir yolu var mıdır? (Görev yöneticisinden vs. değilde direk çarpıya basınca tamamen kapanmasından bahsediyorum.)
Top Bottom