Arama sonuçları: *

1. mehmetalibilgic03

Yardım R5 7500f için 6000mhz li F/P anakart tavsiye

Arkadaşlar anakart alacağım 6000 MHz li am5 soketli anakartlardan Hangisini almalıyım . Fiyat performans ne önerirsiniz. Bütçe sorun değil fiyatını hakeden bişey olursa alırım
  2. mehmetalibilgic03

Uefi formatlı UBS bellek ile bios güncellemesi

İyi akşamlar arkadaşlar ben yeni sistem kuruyorum anakartım Asus prime b450m k2 İşlemci r5 5600x Henüz parçalarım tam değil eksiklerim var bu yüzden tam emin değilim ama muhtemelen sistemi çalıştırmak için ilk açma tuşuna bastığımda USB den uefi format atmam Windows yüklemem gerekiyor ki...
  3. mehmetalibilgic03

Bu anakarti almalı mıyım?

İyi günler arkadaşlar anakart almak istiyorum sistem topluyorum. Elimde i3 10100f işlemci var böyle bir anakart buldum alınır mı? Uyumlu mudur? Yardımcı olursanız sevinirim...
  4. mehmetalibilgic03

Hangi anakarti almaliyim

İşlemci i3 10100f Ekran kartı olarakta rx 6600 düşünüyorum İki tane m2 slotu olan USB girişlerinden hepsi olsun istiyorum 2.0 ve üzeri tipC falan ne varsa 3200 mhz ram slotları Kaç gündür araştırıyorum ama bulmadım birinde bişey olsa başka bir şey olmuyor hep bir eksikleri var Yardımcı olur...
  5. mehmetalibilgic03

Bu Msi anakartın tam özellikleri nedir?

arkadaşlar bir tane anakart buldum : https://www.itopya.com/msi-h510m-a-pro-3200mhzoc-ddr4-soket-1200-m2-vga-hdmi-matx-anakart_u14182 akakçeden bakıyorum hangisine baksam farklı özellik yazıyor mesela brisinde m2 slotu 2 tane yazarken birinde 1 tane yazıyor ama ana kart herşeyiyle aynı yada...
  6. mehmetalibilgic03

Çözüldü✓ B serisi anakartların Z serisi anakartlardan farkı nedir?

Başlıktan anlaşılıyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
  7. mehmetalibilgic03

İ3 10100f işlemci için hangi ankarti almalıyım

Merhaba arkadaşlar başlıkta görüldüğü üzere hangi anakarti tavsiye edersiniz?? Uygun fiyatlı olsun giriş seviyesi yani?? Teşekkür ederim ❤️
Top Bottom