Arama sonuçları: *

1. C

SSD almak istiyorum fakat anakartımla uyumlu mu emin değilim.

Bilgisayarıma ssd almak istiyorum. Anakartım gigabyte b450m s2h v2 ve almak istediğim ssd samsungun bu modeli : https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08THW4S3T/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1 İki parça birbirine uyumlu mudur ve varsa başka ssd önerilerinizi de almak isterim. Teşekkürler.
  2. C

BIOS sürümlerinde "AGESA" nedir? Ne işe yarar?

Ben sistem topluyorum ve anakart olarak Gigabyte B450M S2H V2 düşünüyorum. Şu an çıkmış olan 2 adet BİOS güncellemesi mevcut ve güncellemelerin açıklamasında AMD AGESAV1 ve AMD AGESA V2 yazıyor. Acaba bunlar nedir ve bu anakartta sıkıntı çeker miyim. BİOS güncellemelerinin açıklaması aşağıda
  3. C

B450M S2H V2 anakartlı sistemin BIOS'unu güncellemem mi gerek?

Ben sistem topluyorum ve anakart olarak Gigabyte B450M S2H V2 düşünüyorum. Aklımdaki soru ise şu : Ben bilgisayarı toplayıp ilk defa çalıştırdığım zaman BİOS'um güncel ise güncellememem gerektiğini biliyorum ancak eğer BİOS güncel değil ise güncellemeli miyim yoksa güncellemeden mi devam...
  4. C

Sistem topluyorum anakart önerisi yapar mısınız

Dediğim gibi sistem topluyorum ve anakart önerisine ihtiyacım var toplayacağım sistemin parçaları : Ekran Kartı: Gigabyte geforce gtx 1660 süper oc edition (3 fanlı model) İşlemci: Ryzen 5 3600 1 tb m2 ssd 600w 80+ psu
Top Bottom