Arama sonuçları: *

1. M3YS3N

bios dışındaki anakart güncellemelerinde kötü bir sourun yaşayabilirmiyim?

Bende biostar b550mh v6.1 ana kart var geçen sefer teknik servise bios hatasından dolayı gitmişti ve biosu güncellenmiştiama chipset vs güncellemelerini yapıp yapmadıklarını bilmiyorum ben güncellemyeni deniycem kendi sitesinden,ama yanlış bios yüklemedeki gibi bir hata yaşayabilirmiyim. bios...
  2. M3YS3N

Yardım Dikkatsiz bios güncellemesi

Arkadaşlar bende biostar b550mh anakart var bilgisayarda bugün aldım Game garajdan lo4 apo diye bilgisayarı aldığımda ayarlama yapıp sistemi kurdum ve BIOS unu ayarlamak istedim birkaç siteden BIOS dosyalarını buldum anakartın ama bu BIOS güncelleme ekranında tam yazıları okumamışım ve...
  3. M3YS3N

Ryzen 5 pro 4650 için ana kart

5 pro 4650 için ana kar pek bulamadım 2x8 3200mhz ram takıcam b450M olur mu yada daha iyi veya daha ekonomik bir anakart.(duruma bağlı 3000 yada 2800 lük bir ram de takabilirim)
  4. M3YS3N

apu sistem için anakart

Arkadaşlar apu sistem dizicem tamamen ucuza diyil de bazı parçaları uzun vadede kullanılabilir almak istiyoru min 10yıl kullanmak zorundayım çünkü 4 ram slotlu m2 desteği olan önerebileceğiniz ana kart var mı(büyük ihtimalle 4-5 yıla bazı parçaları yükselticem ona güre bi ana kart) parçalar...
Top Bottom