Arama sonuçları: *

1. F

3.nesıl destekleyen anakart mı i5 4460 mı

öncelikle özür dilerim başlık biraz saçma oldu ama doğru düzgün bir başlık bulamadım sorunuma gelecek olursak şimdi elimde i54460 işlemci var anakartı arızlandı ve işlemci elimde kaldı ve bu işlemciye uygun anakart 500 tl civarı şuan buraya yazdığım pc de ise i3 3. nesil bir işlemci var ve bu pc...
  2. F

i5 4460 gtx 960 anakart önerisi

anakartım arızalandı. yeni anakrt alacağım ama çok fazla anakart var. 16gb ddr3 1600mhz ramlerim de var önerebileceğiniz güzel bir anakart var mıdır?
  3. F

Yardım pci devices listing hatası

ikinci el pc aldım içinde windows 8.1 kurulu laptop hddyi takıorum pci devices listing ekranına geliyor ve klavyemi kullanamıyorum o ekranda takılı kalıyor çözümü nedir
  4. F

Yardım Biosta bazı ayarlar yaptıktan sonra ekran kartı hata veriyor

Biosta bilmediğim bazı ayarları kurcaladım ve şimdi ekran kartı çalışmıyor uzun bip sesi geliyor anakartta hdmi yuvasına takınca ekran geliyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz
  5. F

Bilgisayarda yanan ışıkların anlamını bulamadım

Merhabalar, anakartta bazı renkte ışıklar yaniyor ( 2 yeşil 1sarı 1 kırmızı ) ve bu ışıkların ne anlama geldiğini hiç bir yerde bulamadım anakart gigabyte GA EG43M S2H modeli ve pci devices listing ekranina geliyor buradan cikamiyorum takılı kaliyor, hiç bir usb çalışmıyor yardimci olabilirmisiniz
Top Bottom