Arama sonuçları: *

1. M

Csm ve uefi bioslarda Tpm 2.0

Csm bios kullanırken Tpm 2.0 device found olarak gösteriyor fakat uefi biosa girdiğimde göstermiyor alt taraftaki ek birsuru ayar uefi bios u açtığım zaman kayboluyor anakartim x570 a pro
  2. M

cihaz şifrelemsi desteği

tpm kullanılamadığı için windows 11 kuramıyorum yardımcı olurmusunuz bios üzerinden hem tpm i hemde secure boot u açtım
  3. M

msi anakart boot menüsünde ssd gözükmüyor

boot priority menüsünde ssd gözükmüyor birde fast boot benzeri bir ayar armıdır acaba kurcaladım fakat bulamadım anakartım x 570 a pro
  4. M

MSI anakart boot priority

MSI x 570 a pro anakartimda HDD ve SSD takılı fakat boot priority kısmında SSD yi goremiyorum
  5. M

msi bios update i yaklaşık ne kadar sürer

msi bios update i yapacağım yaklaşık olarak ne kadar sürede güncellenir birde benim şuanki bios sürümüm yükleyeceğimden çok daha yeni arada başka sürümlerde var tek tek sürüm mü yükselteyim yoksa en son sürümümü indireyim 1625736207 birde bios dosyasının içindeki metin belgesini flash belleğin...
  6. M

msi live update üzerinden bios update i

msi x 5570 a pro anakartım var bios update i yapmak istiyorum amd smart access memory özelliğini aktifleştirmek için bunun için msi live update yazılımı üzerinden indirme işlemini yapıyorum vve bilgisayarım kendiliğinden yeniden başlata giriyor fakat yeniden başladığında siyah ekran veriyor...
Top Bottom