Arama sonuçları: *

1. E

Yardım Anakartım Argb ve rgb destegi var msi b550m gaming plus sorum şu 5m rgb led ?

Ürün bu sadece rgb yazıyor 4 pin erkek ucu var kasamdada 4 pin erkek bağlantı argb olarak var eger ben 4 pin disi rgb konnektur alırsam nasıl çalısır kasamdaki fan ledleri ile aynimi yanar farklimi ?
  2. E

Çözüldü✓ Msi mpg gaming plus bios ekranina giremiyorum sistemi yeni topladım

Bu ekranda kaldım klavyem basmıyor hicbir tusa sistemi yeni topladım m2 nin icinde windows var ama acilmiyor windows ben bu ekrani nasil gecebilirim birde bios pilini cikartip bekledim yine ayni boot isigi yaniyordu ramlarin yerini degistirdim duzeldi ama bu ekrani gecemiyorum yardım pls donanım...
  3. E

Çözüldü✓ Msi b550 gaming plus anakartımda boot ışığı yanıyor biosa girmiyor

Fotograftada gordugunuz gibi boot isigi yaniyor ve biosuma giremiyorum klavyem calisiyor ama del tusu yada f11 islemiyor yardım edebilecek varmı ? 1695408560 Simdi boot isigi sondu fakat hala biosa giremiyorum
  4. E

RX 6400 yanına r5 5600 alacağım hangi anakartı önerirsiniz ?

Sistemim: Amd Rx6400 4gb gddr6 Corsair 16 gb ram 3000mhz Samsung M2 500 gb Corsair 550w 80+ psu B450m s2h amd r3 4300ge var ama bu ikisini satıp yükseltmek istiyorum
  5. E

Çözüldü✓ Rx6400 ekran kartımın yanina anakart olarak ne almalıyım ayrıca işlemci?

Rx 6400 Alacagim anakartin Pci 4.0 olması lazım b560m plus nasıldır ? Ayrica yanina hangi islemciyi almaliyim ?
Top Bottom