Arama sonuçları: *

1. T

Sıvı Soğutucu işlemciye etkisi

Merhaba arkadaşlar bugün elime cooler masterın masterliqud sıvı soğutucusu ulaştı açtım kurdum çalıştırdımm ama derecesi normal hava fandan çok daha fazla idi sizce neden yanlış yaptığım bir şey mi var montajla ilgili tam oturmadı mı gibi sorular soruyorum yardım ederseniz teşekkür ederim.
  2. T

işlemci sorunu yardıma ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar bir çok rekabetçi oyunda işlemci kendini 0.77 ghz ye sabitliyor diğer herhangi bir oyunda böyle bir sıkıntı yokken fps rekabetçi oyunlarda böyle bir sıkıntı var ne olur yardım edin tam sevdiğm bir oyun varken böyle bir sıkntı çıkması ciddi anlamda moral bozucu diğer herhangi...
  3. T

Pubg frekans düşme sorunu

Merhaba arkadaşlar rtx 2070 super ekran kartını intel 10. nesil işlemciyle oyun oynuyorum cs go ya girince cpu frekans hızı düşüyordu bir ayar yaptım ne yaptığım konusunda bir bilgim yok düzeldi şimdi aynı olay PUBG de oluyor işlemci 0,77 caplıyor frekansını yardım ederseniz sevinirim
  4. T

intel işlemci sıcaklık

Arkadaşlar pc boşta %10 cpu kullanımı fazla mı yardım edebilirseniz sevinirim
  5. T

AMD RYZEN 5 3600XT 3.8GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci mi daha iyi yoksa intel i5 10500 mü?

arkadaşlar intel ve amd arasında kaldım hangisi daha iyi ve daha uzun ömürlüdür bilgim yok hangisi daha iyi performans verir bu konuda da pek bilgim yok işte burda sizden yardım almak istedim kimsenin fanboyu değilim hangisi daha iyi hizmet verirse ona paramı veririm şimdiden yardımlarınız için...
Top Bottom