Arama sonuçları: *

1. Mehmet Ali KISA

R5 5600 Güç/Performans Denge Sorunu (İşten Anlayanlara)

Selamaleyküm kankalar, daha önce trilyon kere işlemcimle alakalı konular açtım (ilgilenip cevaplayan herkese teşekkürler). Şimdi şöyle bir husus var: İşlemciyi Cinebench R20 testine sokunca 4200 civarı puanlar alıyorum ve işlemci voltajı otomatikte 1.30-35 arası çekiyor. Tam değerler ise şöyle...
  2. Mehmet Ali KISA

Öneri Ryzen 5 5600 Cinebench R20'deki sıcaklık vs. değerler normal mi?

Kankalar, birkaç kere işlemcimle alakalı geçmişte konular açtım (OC, kasma vs.) bundan dolayı biraz evham yaptım kendimce; TH360 sıvı soğutmayla ve Lian Li kasamla değerler aşağıdaki gibi geldi. İşlemciye +200 MHz verdim ve Curve Optimizer'dan negatif all core 12 olarak ayarladım.
  3. Mehmet Ali KISA

Yardım Prime95 + Furmark yapınca drop ve mavi ekran alıyorum

Selamaleyküm gençlik. Başlıkta da belirttiğim üzere bilgisayarı her iki teste birden soktuğumda sürekli droplar, mavi ekran hatası alıyorum. Tek başına ekran kartını Furmark’a sokunca ise bir sıkıntı olmuyor. Tek başına Prime95’i çalıştırınca da sistem bi tıkanıyor. Fare imleci hareket etmiyor...
  4. Mehmet Ali KISA

Yardım İşlemci 0.52 GHz’e çakılıyor

Selamaleyküm gençlik. Ryzen 5 5600’lü bir sistem topladım kendime. İşlemci ara sıra kendi kafasına göre başlıkta yazdığım gibi hızını kendi kafasına estikçe düşürüyor. Bilgisayarı kapatıp açınca normal hızına geri dönüyor ama belki sistemi 1 ay olmadı toplayalı ve bu günaşırı başıma geliyor. Bu...
  5. Mehmet Ali KISA

Öneri i5-3350P için Ekran Kartı

Selam, güzel kardeşim. Sana bir sorum var. Kuzenimin bir masaüstü bilgisayarında i5-3350P işlemcisi var. Ekran kartını yükseltmek istiyor. En yüksek hangi ekran kartlarını darboğaz yemeden kullanabilir? Ayrıca bunun için kaç watt güç kaynağı kullanmalı?
Top Bottom