Arama sonuçları: *

1. Faveouls

PBO Acinca Bios Uzerinden Neleri Kapatmaliyim?

PBO ayarlamasi yaptim da aklima bikac bi sey takildi. PBO manuel olarak ayarladim ve su an aktif, bu acikken ''Core Performance Boost'', ''Global C-State Control'' ve ''AMD Cool&Quiet'' seceneklerini kapatmali miyim? ilk yaptigimda acik kullaniyordum fakat tam verim alamadigimi dusundum ve icime...
  2. Faveouls

Ryzen 5 5600'u Hangi islemci ile Upgrade Edebilirim?

Su anki sistemim imzamda mevcut olan sistem. islemcim Ryzen 5 5600, ekran kartim ise 6600XT. Biraz fazla islemci yukune agirlikli bilgisayar kullaniyorum sanal bilgisayarlar, emulatorler vs. Sistemimi 32GB ram'e yukseltip islemci degistirecegim. Sizce islemci olarak ne tercih edebilirim, sanal...
  3. Faveouls

AMD RX 6600 XT İçin Ryzen 5 5600 Uygun Mudur?

Yaklaşık 2-3 hafta önce 6600 XT kart almıştım, şimdi de işlemci bakıyorum ve Ryzen 5 5600'de karar kıldım. Tray olarak 3800TL'e alacağım Ryzen 5 5600'ü. Sırf 0.2 GHz için Ryzen 5 5600X'e 900-1000TL fazla para vermek istemiyorum. Overclock işlerinden anlıyorum, 0.2 GHz farkı oc ile...
  4. Faveouls

Platinum Silikonlu Ryzen 5 3600 İçin Soğutucu Önerisi

Bütçe: Max. 1000TRY Arkadaşlar ryzen 5 3600 işlemcim platinum silikon çıktı. Overclock için soğutucu önerir misiniz? :)
  5. Faveouls

Ryzen 5 3600 CTR Testime Göre Overclock İçin Yardımcı Olur Musunuz?

Sonucum bu, ben şu an sadece 3.95GHz 1175 voltaj ayarlamak istiyorum stok fanım ile. Nasıl yapabilirim? yardımcı olur musunuz :)
  6. Faveouls

İşlemci Sıcaklık Değeri

Arkadaşlar video izlerken sıcaklık 60 dereceye kadar çıkıyor, CTR testi yaptım 1175 Voltajda 4.35GHz platinum skoru verdi. Nasıl sabitleyebilirim 1175 voltaja? Google'a giriyorum 1.5 voltaja alıyor 3.95GHz hızda 60 derecede internette takılıyorum. Üstelik Thermal Grizzly Kryanout sürdüm. Voltaj...
  7. Faveouls

CTR Testi Sonuçlarımı İnceler Misiniz?

Arkadaşlar test tam tamına 53 dakika sürdü ve sonuç bu. Ben bu overclock ve undervoltu nasıl yapabilirim? Yardımcı olur musunuz :)
  8. Faveouls

Boşta İken İşlemci Sıcaklığım

Gördüğünüz gibi boşta sıcaklık durumu böyle. Termal macun yok oldu sanırım, mining yaptığımdan dolayı. TERMAL Thermal Grizzly Kryonaut siparişi verdim. Yaklaşık 3-4 güne gelicek ve bende bu süre zarfında mininge devam etmeyi düşünüyorum. 3-4 gün boyunca her gün 1 saat civarı bilgisayarı...
  9. Faveouls

Bu Devirde SMT Kapatmak FPS Artışı Oluşturur Mu?

Arkadaşlar AMD sanal çekirdekli işlemcilerde bu devirin oyunları call of duty warzone-apex-pubg vs. oyunlarda cs:go, valorant(hiç sevmesemde örnek vermek için yazdım),Rainbow Six Siege tarzı oyunlarda fps artışı yaşatır mı? SMT kapatmak.Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  10. Faveouls

İşlemci Sıcaklık Durumum Normal Mi? Yüksek Mi?

Max. 75 derece oluyor.En yüksek oyun GTAV. 4.4GHZ Stok fan.
  11. Faveouls

Ryzen 5 3600X RTX 3000 Serisi Veyahut Sonraki Nesili Destekleyebilir Mi?

Arkadaşlar Ryzen 5 3600X, 3000 serisi kartların en üst modelini besleyebilir mi sizce?Besleyebilrse sonraki çıkacak model ekran kartlarınıda destekler mi?Kısacası ne kadar daha gideri vardır max. ekran kartı besleme konusunda.
  12. Faveouls

Ryzen 5 3600X-Arctic Freezer 34 eSports DUO Max. Overclock

Arkadaşlar Arctic Freezer 34 eSports DUO ile max ne kadar çıkartabilirim işlemcimi.Ya da Arctic Freezer 34 eSports DUO'dan fiyat olarak daha düşük fiyata, daha performanslı soğutucular var mıdır?Yardımcı olur musunuz?
  13. Faveouls

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 mü? 3600x mi? Farkları Nedir?

Ryzen 5 3600 ve 3600x aradında ki farklar nedir?
  14. Faveouls

Ryzen 5 1600AF neden piyasada yok?

Arkadaşlar Ryzen 5 1600AF neden sadece pc toplama sihirbazlarında var?Hiçbir yerde bulamıyorum 0 olarak tek almak istesem.
  15. Faveouls

İşlemci soğutucu kablosunu takmayı unutmuşum

Arkadaşlar işlemcimin termal macunu sanki buharlaşmış kaybolmuştu.Bende termal macunu sürdüm güzelce burada sorun yok.Afedersiniz ama "*****" gibi cpu fan kablosunu anakarta takmayı unutmuşum.Bilgisayarı açtığımda şaşırdım sonuçların fazla çıkmasına 1 saat sonra baktım 95-100 derecelerde geziyo...
  16. Faveouls

RYZEN 3 1200AF Max. Ekran Kartı

Ryzen 3 1200AF modelinin besleyebileceği max. uç nokta ekran kartı nedir ? Yardımcı olur musunuz.
  17. Faveouls

İŞLEMCİ ÇEKİRDEK SICAKLIKLARI GÖZÜKMÜYOR

Fotoğrafta package(Node 0) yazıyor.Sadece onun ısısını gösteriyor.4 çekirdek işlemcimin çekirdeklerinin ısısını göstermiyor.Sebebi nedir ?
Top Bottom