Arama sonuçları: *

1. Xpertronic

incehesap 5600x hakkında

arkadaşlar mpk dediği ne oluyor acaba onu anlayamadım normal 5600x ten herhangi farkı var mı
  2. Xpertronic

ryzen 5 3600 ile 5600 arasında performans farkı ne kadar ?

bilmediğim için sormak istiyorum ikisinin arasında 5600 oyun performansı olarak 3600 den ne kadar performanslı acaba?
  3. Xpertronic

Asus PRIME B450M-K ve 5600xt ile bu işlemci uyumlu mu?

ryzen 5 5600 işlemci alacağım bu anakart ve ekran kartım ile herhangi bir sorun yaşar mıyım acaba uyumlumudur ?
  4. Xpertronic

5600 vs 5600x Hangisi alınmalı ?

işlemciyi alacağım arada fiyat farkı var acaba performans farkı çok var mı ona göre bir tercih yapmak istiyorum
  5. Xpertronic

5600x işlemci ile RX 5600 XT ekran kartında darboğaz yaşar mıyım ?

imzamda ki sistemime 5600x işlemci alacağım performans olarak darboğaz veya herhangi başka sıkıntı yaşar mıyım acaba ?
  6. Xpertronic

150 TL bütçeye termal macun önerisi

önerinizi bekliyorum
  7. Xpertronic

Fan görmediği için bilgisayar açılmıyor

Stok soğutucu takılı değil bende farklı soğutucu var bir ayarı kapatıyorduk onu nereden yapıyoruz? Fan görmediği için bilgisayar açılmıyor bios ekranında kaldım
  8. Xpertronic

Cpu fan error hatası alıyorum

Arkadaşlar fan aldım kontrolcuye takılı hepsi cpu fan error hatası alıyorum anakart cpu fan yerine ne takmam lazım ?
  9. Xpertronic

PC Açınca İşlemci Hızının Düşük Başlaması

Arkadaşlar pc yi başlattım işlemci hızım 0,5 lerde falan geziyordu pc kasıyordu yeniden başlatınca düzeldi neyden kaynaklı bir problem olabilir ne yapmam gerek ?
  10. Xpertronic

Asus anakart ile işlemciye voltaj ayarı yapabilen var mı ?

Arkadaşlar voltaj düşürüp sıcaklık düşürmek istiyorum da 4,2 sabit 1v1 v ayarlayabilecek arkadaş var mı daha önce yapmış biri yardım edebilir mi ?
  11. Xpertronic

T6 Taktım her şey Auto'da Sıcaklıklar Ortalama Kaç Olmalı ?

Arkadaşlar Thermaltake v200 Kasam var bunu da göz önünde bulundurarak ortalama oyunlarda her şey auto'da çalışıyor sıcaklıklar kaça kadar normaldir yardımcı olur musunuz su dereceye kadar normaldir vs. gibi ? İşlemci Ryzen 5 3600
  12. Xpertronic

Ryzen 5 3600 Stok Soğutucu ile hangi değerlerde kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar stok soğutucu ile CPB kapattım sıcaklıklar çok yok ama 3,6 dan 3,8 veya farklı bir değerde kullanan yine ısı değerleri aşırı yükselmeyen normal olan değerlerini paylaşabilir mi bende yükseltmek istiyorum.
  13. Xpertronic

Çözüldü✓ Islemci yapışmış şekilde nasil cikartmam lazim ?

Arkadaşlar bunu nasıl çıkartmam lazım çekeceğim kırılır diye korkuyorum?
  14. Xpertronic

Asus anakart CPB Nasıl Kapatılır?

Soru başlıkta arkadaşlar nasıl kapatırım biosdan nereye girmem lazim
  15. Xpertronic

Ryzen 5 3600 İşlemci Soğutucu Hakkında

Arkadaşlar merhaba işlemci soğutucu alacağımda bu stok soğutucunun güç kablosunu yeni alana takınca çalışıyor mu ? Yoksa onun kablosunu yeniden mi takmamız gerekiyor örnek veriyorum t6 aldım diyelim taktım işlemciye stok soğutucunun güç kablosu ile oluyor mu yoksa farklı kablolama falan mı...
  16. Xpertronic

da2 sistem chipset yüklü olup olmadığını nasıl anlarım ve driver hakkında

chipset kurulu olduğunu nasıl anlarım birde da2 sistem driverları tekrar yükleyeceğim setup yazanlarımı yüklemem lazım asussetup yazanımı driverlardan önce herhangi bir şey yüklemem lazımmı ? 1594383499 up 1594383545 up
  17. Xpertronic

işlemci ana kart sıcaklık ölçme

arkadaşlar net hangi programla sıcaklıklarımı ölçerim ?
  18. Xpertronic

Bios cbp kapatma

Asus ana kart var cbpyi nereden kapatacagim biosun hangi yerinden yardımcı olur musunuz?
Top Bottom