Arama sonuçları: *

1. C

soğutucu sığar mı yardım lütfen

işlemcim i7 4790k kasa thermaltake versa t25 şu an linkini bırakacağım ürün indirimde tam da istediğim ürün sığar mı uyumlu mu almalı mıyım lütfen yardım https://www.hepsiburada.com/aorus-gp-atc800-rgb-fusion-fanli-islemci-sogutucu-pm-HB00000V3XZX
  2. C

thermaltake versa t25 + i7 4790k

kasamı ve işlemcim başlıkta da belirttiğim gibi bu ikiliye uygun olarak kule tipi soğutucu arıyorum önerilerinizi bekliyorum bütçem maksimum 1000tl cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
  3. C

intel i7 4790k için soğutucu

İntel i7 4790k işlemcim için kule tipi hava soğutma almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum pek de bilgim yok açıkçası önerebileceğiniz soğutucular var mıdır 1000tl ye kadar bütçemi ayarlayabilirim cevaplarını için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
  4. C

işlemcim için soğutucu

İntel i7 4790k işlemcim için soğutucu arıyorum tercihen kule tipi aklımda bir kaç marka var snowman t6 ultra mesela ama stoklarda bulamıyorum bir de arctic freezer 34 e sport modeli var ama o da biraz tuzlu geliyor açıkçası kasam temperli camlı thermaltake versa t25 modeli kasaya uygun 1150...
Top Bottom