Arama sonuçları: *

1. P

Çözüldü✓ OC zararlı mıdır ve nasıl yapılır

Herkese merhaba Zotac rtx 3060 oc edition ekran kartım var 1)oc ekran kartına zarar verir mi 2)oc nasıl yapılır
  2. P

Ekran kartı boşta iken 50 derece oyunu açar açmaz 65 derece oluyor

Herkese merhaba Dün yeni bir toplama bilgisayar aldım Ekran kartı zotac rtx 3060 oc edition Arka planda epic games üzerinden gta 5 indiriyorum ekran kartı 50 derece fakat valorant açtım lobiye girince 65 derece oldu bu normal mi evet ekran kartı yük altında kalınca ısı artar ama lobide de 15...
  3. P

Ekran kartı %100 fan açsam bozulur mu

Herkese merhaba Dün bir toplama bilgisayar aldım Ekran kartı zotac rtx3060 oc edition Msi afterburner ile fanı %100 yaptım az önce ama bir zararı olur mu ve zararı varsa günde en fazla ne kadar yaparsam zarar görmez?
  4. P

Aorus Rx6900 xtreme waterforce alınır mı

Herkese merhaba Bu ekran kartını almayı düşünüyorum Fakat bunun özelliği fanla değil su ile çalışıyor içine ayrıdan pompa kiti alıyorsun ve su koyuyorsun fiyata takılmayın sizce alınır mı zahmetli bir şey mi
  5. P

Xfx merc mi swft mi qick mi

Herkese merhaba Soru başlıkta hangisi daha iyi?
  6. P

6800xt ve 6900xt vram,bit aynı

Herkese merhaba 6800xt ile 6900xt arasında vram,bit farkı göremedim bu niye böyle tabii ki 6900xt daha iyidir diye düşünüyorum ama niye vram ile bit aynı fiyat farkı da büyük anlamadım
  7. P

Rx 6800 xt mi rtx 3070 ti mı

Rtx 3070 ti mı rx 6800 xt mi fiyatı boşverin
  8. P

8GB Ekran Kartı Yeterli Midir

Herkese merhaba, Rtx3070 ti sistem alacağım Gta 5 ve valorant oynuyorum Tek aklıma takılan 8gb olması.Yeterli olur mu nasıl oyunlarda sorun yaratır? Teşekkürler
Top Bottom