Arama sonuçları: *

1. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Zotac 4090 mı Rog Strix 4080 mi ?

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 7 7700X ANAKART: ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ GÜÇ KAYNAĞI: ROG STRİX 1000W PSU SIVI SOĞUTUCU: Arctic Liquid Freezer II - 360 BOŞ KASA: Lian Li Lancool III RGB SİYAH EKRAN KARTI: ? M2 SSD:Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW PCI-Express 4.0 2TB M.2 SSD HDD: 2TB Seagate Hard Disk...
  2. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Şimdi Hangisi Daha Kaliteli Uzun Vadeli Yardımcı Olunuz

Asus Rog Strix RTX4080 Palit GameRock RTX 4080 Zotac Trinity 4090
  3. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Biri Artık OverClock Model ve Normal Model Farkı Anlatabilirmi ?

Şİmdi Rog Rtx4080 Alıcam Norma OLan Ve OC olan Var Hangisini Almalıyım Hız Aşırtma Sağlıksız Diyorlar Ama kimiside iyi bir soğutma ile hiçbirşey olmaycağını diyorlar lütfen yardımcı olun kasa iç malzemelerinden son malzemem ekran kartı kaldı alıp montaj yaptırıcam
  4. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Asus GeForce RTX 4080 Rog Strix Gaming 16G Gaming 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3

Bu Ekran Kartının İyi Ve Kötü Yanlarını Söylicek Bilgili Tecrübeli Arkadaşlar Yardım Ederseniz Müteşekkir Olurum Diiğer 4080 lere göre BİRDE OC olanımı alayaım Oc Olmayanımı şimdiden teşekürler
  5. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Geldik Son Parçadaki Yardımlarınıza Ekran Kartı Önerisi Ve Sebebi ?

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 7 7700X ANAKART: ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ GÜÇ KAYNAĞI: ROG STRİX 1000W PSU SIVI SOĞUTUCU: Arctic Liquid Freezer II - 360 BOŞ KASA: Lian Li Lancool III RGB SİYAH EKRAN KARTI: ? M2 SSD:Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0BW PCI-Express 4.0 2TB M.2 SSD HDD: 2TB Seagate Hard Disk...
  6. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ RTX 4080 VE RTX 4070 ÖNERİLERİNİZ LÜTFEN BİLGİLİ OLANLAR YAZSIN

Şimdiki Konumuz RTX 4070 Alırsam Öneriniz RTX 4080 Alırsam Öneriniz Elinizden Geldiğnce Fiyat ve Kalite Odaklı Olunuz Lütfen Teşekkürler Şimdiden :)
  7. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ RTX 4070 ALICAM AMA HANGİ MARKA OLMALI ?

İŞLEMCİ: AMD RYZEN 7 7700X ANAKART: ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ GÜÇ KAYNAĞI: ROG STRİX 1000W PSU SIVI SOĞUTUCU: Arctic Liquid Freezer II - 360 BOŞ KASA: Lian Li Lancool III RGB SİYAH EKRAN KARTI: Geforce Rtx 4070 Ama Hangisi Olucak Bilmiyorum RAM:Corsair 32GB(2X16) Vengeance RGB 6000mhz CL 30...
  8. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Hangi Ekran Kartı Daha İyi Her Konuyu Ele Alalım Lütfen

RTX 3080 mi Daha İyi Yoksa RTX 4070 mi işlemci ryzen 7 7700x ana kart strix b650e-f psu 1000w bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum teşekkürler şimdiden
  9. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Sıfır Topladığım Bu Sisteme Hangi Ekran Kartı Uyumlu Olur ?

Amd Ryzen 7 7700X Rog Strix B650E-F Gaming Wifi Rog Strix 1000 W PSU Arctic Liquid Freezer II 360 A-RGB İşlemci Sıvı Soğutucu MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW ATX PC KASASI Bu Sistemde Karar Kıldım. Hatalı Olduğum Bir Nokta Dar Boğaz Yapıcak Bir Parçam Uyumsuzluk Teşkil Eden Bir Parçam Varsa...
  10. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Rtx 4070 Ekran Kartı Stokları Hk.

Yani Şimdi Anlamadım 1 Günde Stokların Tükenmesine mi Şaşırayım Yoksa Stoğun Bitik Olmasına Rağmen Fiyatının 40T0 Tİ ile Aynı Olmasınamı ? Beklersem Fiyatı Eski Haline Düşermi ?
  11. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Game Garaj Güvenilir Mi?

https://www.gamegaraj.com Diğer Tüm Sitelerde Stok 0 Ama Bunda Var Görünüyor. Güvenlimi Bilen Varmı
  12. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ ASUS RTX 4070 DUAL 12GB 17K Alınır Mı?

ASUS RTX 4070 DUAL 12GB DDR6X 18.000 TL FİYATI İYİMİ LÜTFEN HIZLI DÖNÜŞ YAPIN İŞLEMCİ: RYZEN 7 7700X ANAKART: B650E-F GAMİNG WİFİ
  13. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Inno3d 3070ti Ekran Karti Hakkinda ?

İnno3D RTX 3070 TI X3 N307T3-086X-1810VA44 256 Bit GDDR6X 8 GB Ekran Kartı BU EKRAN KARTINI FORUMDA OLAN KONULARDAN ÖNERDİ BİR ARKADAŞ ONA TEŞEKKÜR EDERİM. AMA ÇOĞUNLUĞUN FİKRİNİDE ÖĞRENMEK İSTİYORUM İZNİNİZLE ANA KARTIM ASUS ROG STRİX B650E-F GAMİNG Wİ-Fİ İŞLEMCİM AMD RYZEN 7 7700X 4.7GHZ...
  14. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Ekran Karti Öneri̇si̇ Aci̇l

RYZEN 7 7700X İŞLEMCİ ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ ANA KART EKRAN KART : ?
  15. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ BU SİSTEME BU EKRAN KARTI YAKIŞIR MI ?

İşlemci: Amd Ryzen 7 7700X Anakart: Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wifi Premier Pro - After Effects Gibi Programları Sıklıkla Kullanacağım Bunun Yanında Oyunda Oynayacağım Ama Ekran Kartına Karar Veremedim. Yardımınıza İhtiyacım Var. Şuan Düşündüğüm Ekran Kartı: Gigabyte GVN3070EAGLEOC8GD...
  16. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ BU SİSTEME UYUM SAĞLICAK PERFORMANS GÖSTERİCEK ÖNERİNİZ

ASUS ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ AMD RYZEN 7 7700X 4.7Ghz 8 ÇEKİRDEK Bu İki Parça Üzerinden Yola Çıkacağım. Topladığımı Sistem Ağırlık Olarak After Effects-Premier Pro Gibi Programlar da Kullanacağım. Ama EKRAN KARTI Seçiminde Başarısız Oldum İyi Bir Ekran Kartının Yanında Marka Ve Kalitede...
  17. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Var Olan Pc De Anakart Ve İşlemci̇yi̇ Deği̇şti̇rdi̇m.

Anakart modelim çok eskiydi değiştirdim haliyle işlemcimide değiştirmek durumunda kaldım. şimdi kabloları bağlayıp doğrudan çalıştırabilirmiyim ? yoksa ön bir işlem yapmalımıyım ?
  18. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ ANAKARTA UYUMLU ASUS EKRAN KARTI ÖNERİSİ ?

ASUS ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ İLE UYUMLU OLUP ÇOĞUNLUK OLARAK ADOBE PROGRAMLARINI (ÖR.REMİER PRO) KULLANMAK İÇİN ARADA AZDA OLSA OYUNDA OYNAYACAĞIM İŞİME EN YARARLI EKRAN KARTI NEDİR YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.
Top Bottom