Arama sonuçları: *

1. S

arkadaslar selam ekran kartı hakkında sorum var

bende 4060 ti var ustunde bandrol yok ve bazı satın aldıgım yerde bazı markalarda olmuyormus dedi dogrumu
  2. S

furmark testi vk mi olması gerek gl mi olması gerek

4060 ti m var gl de 80 fps vk de 188 fps hangisi dogru sizce
  3. S

Furmark düşük fps ?

Herkese selam 4060ti 8gb normalde 175 -180 alırdım ama artık 70-80 arası alıyorum ne yaptimda böyle oldu anlamadım
  4. S

4060ti 16gb mi yokse rx 6750 xt 12gb

Başlıkta gördüğünüz gibi 1720227210 Sizce hangisi
  5. S

Ekran kartı ariyorum 16gb

Selamlar bana 16gb ekran kartı onerebilecek var mı işlemci 7500f a620-e anakart Max 17k dahası geçmez onerebilecek var mı 1080p 2k uygun 4 k uyumlu olacağını sanmam bu fiyatlarda
  6. S

Nvdia driver hakkında sorum

Arkadaşlar selam bende rtx 4060 Ti var ya ben driverler eskiydi yenisini kurdum FPS dsutu kaldirdim sonra pişman oldum tekrar yükledim yanlisikla tekrar sildim bu dağa nvdia expriences den yukledim sizce bir şey olmusmudur
  7. S

arkadaslar gsync nasıl aktif edilir

baslıkta gordunuz gibi gsync nasıl aktif edilir 4060 ti en son driverlar bulamıyorum arkadas internetten baktım benim monitor gsync donanımı uyumlu lutfin biri bir yardım eder mi
  8. S

bir ekran kartı alakalı sorum

ben yeni bir ekran kartı aldım ve bir tane ekran kartım boşta satmak istemiyorum bunu harici olarak kullanabilirmiyim böyle bir ihtimal var mı varsa nasıl olur yazın lütfen ekran kartım amd radeon 6510 series diye geçiyor
  9. S

ekran kartı ile alakalı soru

selam benim bir tane pcm var ekran kartı vardı yenisini alınca bosa kaldı satmakta istemiyorum bunu kablolarla vs harici kullanabilirmiyim boşa çıkan ekran kartım amd radeon 6510
Top Bottom