Arama sonuçları: *

1. P

Taşınıyoruz Ekran kartı pakatlemem nasıl

Arkadaşlar merhaba yarın başka bir şehre tasinacagiz bende ekran kartını kasadan çıkarıp böyle bir paketleme yaptım ilk olarak anakarttan çıkan statik poşete koydum sonra bu büyük baloncuklu patpata sardım kutunun etrafına da bu patpatlardan koydum sizce bir sıkıntı çıkar mı?
  2. P

GTX 1660 FURMARK sonuçları nasıl

Arkadaşlar MSI Aero ITX GTX 1660 Super ekran kartı aldım 2950 TL'ye kutu fatura 2 ay da garanti var 11 dk 2X MSAA 1920X 1080 FurMark yaptım sonuçlar nasıl? R3 3100. 8 GB RAM GTX 1660 Super.
  3. P

Güç kaynağım hangi ekran kartlarını destekler

Merhaba arkadaşlar şöyle bir sistemim var İ7 4790s 8gb ram Lenovo h81 anakart 280w fsp 80+ Bronze PSU Bu sistemi uzun süredir apu olarak kullanıyorum ve kasamda güç kaynagı değiştirilemiyor bende güc girişi istemeyen en güçlü ekran kartı olarak Rx 6400 ü buldum güç kaynağı beslermi veya daha...
  4. P

Kasama takacağım gpu ve PSU kasaya uyarmı

Merhaba arkadaşlar kasaya ufak yükseltmeler yapmak istiyorum ilk olarak samimi olduğum bir arkadaşım yeni GPU aldı bana eski kullandığı (MSI Armor RX 570 8 GB) ucuza verebileceğini söyledi tamam dedim bende PSU da yükselteyim dedim 2. elden temiz High Power hpq 500st H125 model PSU buldum ama...
  5. P

Bulduğum GTX 1050 ti nasıl

Selam arkadaşlar uygun bir fiyata GTX 1050 ti buldum kartın güvenlik etiketleri yoktu ve fiyatı uygundu sebebini sorduğumda satan arkadaş yüklediğim resimdeki şeyleri yazdı çok anlamıyorum evet diyip furmark vb testlerini istemelimiyim yoksa başka kartlara mı bakayım
Top Bottom