Arama sonuçları: *

1. U

Yardım 600 TL Bütceye Ekran Kartı

Merhabalar arkadaşlar, sistemime yeni bir ekran kartı alacağım ancak anakart modeli sıkıntılı olduğu için çoğu ekran kartında problem yaratıyormus. Anakart ve PSU modelini aşağıya yazacağım, Max bütçem 600 TL önerdiğiniz sorunsuz kullanabileceğim bir model var mı? Eski ekran kartım ATI Radeon HD...
  2. U

Yardım 2. EL EKRAN KARTI ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER??

Arkadaşlar sahibinden.com üzerinden GET il 2. el ekran kartı alacağım. Nelere dikkat etmem gerekiyor. Bütçem 500 tl ama zorlarsam 600 yapabilirim önerdiğiniz bir model var mı ?? Anakart modeli pegatron ipmsb- h61 psu aerocool 400w vx plus
  3. U

Öneri VGA MONİTÖRE GTX 950 TAKMAK ?

Arkadaşlar monitörüm VGA çıkışlı ama sistemime GTX 950 takmak istiyorum bunda ise DVI ve HDMİ var bildiğim kadarıyla nasıl takacağım sorunsuz görüntü alabilir miyim yoksa VGA bir ekran kartı mı almam daha doğru olur
  4. U

BU FİYATA RX570 ??

2. el rx570 ekran kartı alacağım. Fiyatlar 850 ile 1000 tl arasında değişiyor. GET ücreti ile falan 900-950 civarlarında alacağım. Sizce nu fiyata değer mi ??
  5. U

750 TL EKRAN KARTI?

Arkadaşlar 2. El ekran kartı alacağım 750 TL bütçem var önerdiğiniz bir model var mı. Hangi marka da sorun yaşama olasılığım daha düşük ?
  6. U

BU FİYATA HANGİ EKRAN KARTI ?

Merhaba arkadaşlar, 2. El bir ekran kartı alacağım bütçem 750 TL civarlarında zorlarsam 800 yaparım. Sizce hangi ekran kartı almaliyim AMD tarafında rx470, Nvidia tarafında gtx1050 ti düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım hangisinde sorun yaşama riskim daha düşük yardımcı olursanız sevinirim :)
Top Bottom