Arama sonuçları: *

1. ismail uyar

Asus Radeon RX 580 8GB bu fiyata alınır mı? ?

Asus Radeon RX 580 8GB garantisi bitmiş fakat hiçbir şekilde mining görmemiş sadece oyun oynanmış kartta arkadaşımdan alacagım kutulu faturalı şekilde 2000tl verilirmi
  2. ismail uyar

Gtx 1650 bu fiyata satılır mı?

Evga sc ultra GTX 1650 3haftalik 2yil garantili itopyadan 4500 e satılır mı?
  3. ismail uyar

Gtx 1650 Evga sc ultra sizce nasıl (DAV5)

Arkadaşlar DAV5 sistem aldım fakat son partına yetişebildim evga sc ultra gaming GTX 1650 (Çift fanlı) denk geldi sizce iyimdir yoksa kötümü
  4. ismail uyar

1900TLye rx570 4GB alınır mı

Gigabayte 2Fanlı gaming ekran kartı kutusu var fakat garantisi yeni bitmiş mining falanda yapılmamış 1900TLye anlaştık alınır mı sizce arkadaş photoshop için kullanmış öyle diyor ? Alsam geri satsam falan kaça gider onlarıda yazarsanız sevinirim
  5. ismail uyar

GTX 1060 6GB 1750TL H.o -G.o?

H.O G.O ? Gtx 1060 6gb kutulu faturalı garantisi bitik
  6. ismail uyar

Rtx 3000 serisi LHR kartlarda kilit kalkıyor

Rtx 3000 serisi LHR kartlardan mining kilidi kalkıyormuş okuduğum bir makalede yazıyordu doğruluk payı nedir ? ( Doğruysa Nvidia ne yapıyorsun zaten alamıyoruz yapcan işe)
  7. ismail uyar

Ekran kartımın sürücüsü çöktü

Sorun ne arkadaşlar ekran kartı driverleri düzgünce yüklendi acaba Ekran kartı yavaş yavaş ömrümü bitiyor ?
  8. ismail uyar

Sizce 24 Temmuz'da ETH 2.0 Gelirse Ekran Kartı Fiyatları Kaç TL Olur?

Evet arkadaşlar sizce eth 2.0 24 temmuzda gelirse ekran kartı fiyatları KAÇ ₺ olur fikirlerinizi belirtirseniz (Örn. GTX 1650 süper (Sıfır) 2500-3000 arası olabilir atıyorum (Benim kendi fikrim GTX kartlar çok düşecek rtx 2000-3000 serisinde 1500-3000TL arası düşüş bekliyorum ) (YTD)
  9. ismail uyar

9500GT ekran kartı bu Ankarta uyarmı

MSI b-450m-a-promax Ankarta ekran kartı gt9500 Asus uyarmı
  10. ismail uyar

İtopya efsane ekran kartı fiyatları adı altında satılan rtx 3060 alınır mı?

9999TL ye satılan rtx 3060 12GB auorus modeli itopya tarafından alınır mı ?
  11. ismail uyar

GTX 750 alınır mı? Ne kadara alınmalı?

GTX 750 sıfır alınır mı veya 2.el min ne kadara alınmalı
  12. ismail uyar

1000 TL İkinci El veya Sıfır Ekran Kartı Önerisi

0-1000 TL arası 2.el veya sıfır olabilir önceliğim performanstan yana illa sıfır yada 2.el olcak diye bir şey yok tavsiyelerinizi bekliyorum .
  13. ismail uyar

Bu fiyata ekran kartı alınır mı?

1650 süper gaming X (MSI) arkadaşın dediğine göre 25gun kullanılmış ve 36ay garantisi devam ediyor 3000Tlye düştü alınır mı
  14. ismail uyar

Bu Ekran Kartını Nasıl Takarım?

Arkadaşlar bu ekran kartı bu porta nasıl girecek normlade anakarta çok büyük geliyor taksam anakart yanarmı
  15. ismail uyar

Bu ekran kartı sistemime olurmu ?

AMD ryzen 5 3500X AMD Wraith Prism soğutucu MSI B-450-Apromax m.2 4133mhz XPG 8gb 3000mhz cl16 Adata su630 480gb SSD Powerboost P-3305b mesh Rainbowkasa powerboost 500W PSU
  16. ismail uyar

Yoksa artık fiyatlar düşüşe geçecekmi?

Nvidia böyle bir duyuru attı daha yenide bir YouTube kanalından geldiğine dair benchmark testleri mining testlerini izledim dediği gibi 25-45 arası MH veriyor ama bios kırma olayı falan varmı egerki bios kırma olayı yoksa fiyatlara nasıl bir etki eder (Örn 10000tllik GTX 1660superli sistem...
  17. ismail uyar

Epic Games Mining Olayı

Arkadaşlar Epic Games Mining yapıyor iddiaları var bendede ekran kartı Epic Gamesi açınca yük altına giriyor ve CPU ısınıyor acaba oyunları bedava bundan dolayı mı yapıyor ?
  18. ismail uyar

Rezalet ötesi bir olay

Arkadaş donanım arşivi d5 sistemi almış Ekran kartını aldığı fiyattan satıyor ayıp denen bir şey var okadar hayal kuran insan var keşke böyleleri almasa ihtiyacı olan hayal kuran birileri alsa 😐
  19. ismail uyar

Bu Ekran kartları sizce ne zaman düşer yada stoga girer

Arakdaslar bildiğiniz gibi ekran kartları stokta yok olmadığı gibi fiyatlar tavan yapmış 2ci el fiyatlar desen söylememe gerek yok sizce bu chip sıkıntısı ne zaman biter bu miningciler ve gamerlar için neler yapılabilir bu stoklar ne zaman gelir herkes bir fikrini beyân edebilirse çok güzel olur...
  20. ismail uyar

Ekran kartı sattım hangisini daha karlı

Arkadaşımla zamanında ekran kartı almıştık 2side 1600tl tutmuştu zamanında kfg li ürünleri 4250tl den sattık arkadaşım rx580 8gb 4250TL Ben GTX 1650 süper gddr6 4gb modelini 4250tlye sattık.hangimiz iyi satmış ?
Top Bottom