Arama sonuçları: *

1. CYSUS

Eski Monitöre yeni nesil ekran kartı hakkında

Merhaba Arkadaşlar Eski tip bi noc monitöre sahibim 1660 superli bi kasa sipariş verdim fakat eski girişli oldugu icin monitör dönüstürücü aparat lazımmıs hdmı to vga imiş adı bunun ses kablolu olanı var olmayanı var ses kablosuna gerek varmı olmasa ne oluyor acaba ? hangisini alayım ...
  2. CYSUS

1660 SUPER HAKKINDA....

Arkadaşlar R5 1600 AF nin yanına 1660 super almayı düsünüyorum sizce bu alınır mı ? https://www.n11.com/urun/gigabyte-nvidia-geforce-gtx-1660-super-oc-gv-n166soc-6gd-6-gb-192-bit-gddr6-ekran-karti-1419715?magaza=mtbilisim&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel
  3. CYSUS

GTX 1660 SUPERR HAKKINDA

Merhaba: 1660 SUPER Ekran kartı almayı düsünüyorum fakat Gigabayte ın kinimi alayım yosa MSI Ventus modelinimi alayım sizce hangisi iyi ne farkı var fiyatları aynı gibi birde gaming modeli var o pahalı onu cıkarttım kafamdan
  4. CYSUS

GTX 1660 SUPER HAKKINDA

Merhaba: GTX 1660 SUPER Ekran kartı almayı düşünüyorum en ucuzu n11 de 2150 tl günlerden beri fakat suan bosbilisim diye sitede 2 bin diyo bu üründe bi problem sorun varmı farklı bi ürün mü yada bos bilisim günenilirmi kısacısa alınır mı alınmazmı acaba ...
  5. CYSUS

GTX 1660 SUPER Hakkında

Arkadaşlar bu ventus modelimi gamimg modelimi çözemedim ve ventus ile gaming arasında ne fark var ciddi fps farkı ısınma farkı fln oluyormu ...
  6. CYSUS

R5 1600 AF Yanına alınıca ekran kartı hakkında

İyi geceler R5 1600 AF İşlemcim var yanına hangi ekran kartları iyi uyumlu olur ?
  7. CYSUS

B450M H ile GTX 1660 SUPER uyumlu mu? Aynı marka olmasına gerek var mı?

Arkadaşlar gigabayte b450 m h anakartım var ekran kartı alıcam 1660 super fakat msı mı alsam gigabaytemi kararsızım anakartla ekran kartı aynı marka olunca bi artısı varmı sizce yoksa msı alırım belki
  8. CYSUS

Düsük fps hakkında

Merhaba; Eski bi sistemim vardı lolde 140 fps alıyordum yeni sistem topladım b450m h ryzen 5 1600 af 240 gb ssd 8 gb ram herkeyi aldım sadece eski ekran kartımı kullanıyorum bu sistemde fps 100 ün altına indi sebebi nedir acaba driver ı defalarda yükledim ondan degil bios sürümü f1 lütfen...
  9. CYSUS

Rx 580 Hakkında

Arkadaşlar kafam cok karıstı yardım edin lütfen rx 580 8 gb alıcam fakat saphire in sattıgıyla gigabayte nin sattıgı fiyat arasında cok fark var bunların arasında ne fark varki bu kdar farkı oynuyo ikiside aynımı yoksa degilmi kac fps fark eder aydınlatırsanız cok mutlu olurum iyi geceler...
  10. CYSUS

Ekran kartı ithalatı hakkında

Arkadaşlar herkesin bildiği üzere pandemi süresi boyunca yurt dısından türkiyeye bilgisayar parçaları gelmedi.En çok stok sıkıntısı yaratan ekran kartı oldu 4 5 ay önce alınan bi ekran kartı bugün nerdeyse 2 katı fiyatına satılıyor bazıları ise stokta kalmadı diyor bunun düzelmesi icin ithal...
  11. CYSUS

Rx570 Ekran kartı hakkında

Arkadaslar rx 570 almayı düsünüyorum.Fakat kafamı karıstıran bi durum var rx 570 in 4 gb si ile 8 gb si aynı fiyat aralarında ne fark var acaba kalite fps v.s ve hagisini önerirsiniz. Birincisi 4 gb...
  12. CYSUS

Rx 570 Ekran kartı hakkında

Rx 570 in bir sürü modeli ve markaları var sizce en iyisi hangisi ve hangilerinden uzak durayım ?
  13. CYSUS

Rx 570 Ekran Kartı Fiyatları Hakkında

Merhaba; Rx 570 ekran kartı olan bi sistem toplamaya karar verdim fakat suan fiyatlar dışardan ürün gelmedigi icin stok durumdan dolayı cok yüksek sizde yurt dısından ürün ne zaman gelir sistemi ne zaman topluyabılırım uygun fiyata piyasa ne zaman oturur ?
Top Bottom