Arama sonuçları: *

1. B

PERFORMANS SORUNU VE GÖRÜNTÜ SORUNU

SAPPHİRE PULSE RX 5500XT 4GB Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok...
  2. B

EKRAN KARTI KULLANIM PROBLEMİ

SAPPHİRE PULSE RX 5500XT 4GB Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok...
  3. B

4. B

Asus Rog Strix Rx570 Ekran kartım Ryzen 5 1400 İşlemcim 8 GB 3000MHZ Corsair Ramim var sisteme prime 95 ve furmark ile testleri yaptım hiç bir problem yok memtest ile ram testi de yaptım herhangi bir problem çıkmadı ancak CSGO GTA5 te daha doğrusu oyunlarda ekran kartı kullanımım çok dalgalı Msi...
Top Bottom