Arama sonuçları: *

1. M

Xfx vs Sapphire ? ( 5600xt )

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce xfx 5600xt 3 fanlı modelini aldım fakat forumda baktığımda herkes sapphire modelin öneriyor. Çok şey kaybettim bu kartların eksileri ve artıları nedir ? Karşılaştırma sitelerinde baktığımda ikiside aynı fakat saphire öneriliyor bunun nedeni nedir ?
  2. M

Xfx 5600Xt Nasıldır ?

Arkadaşlar bu kartı almayı düşünüyorum 3 fanlı modelini görüşleriniz nelerdir ? Aranızda kullanan arkadaşlar memnunmudur? Başka öneri vermezseniz sevinirim.
  3. M

XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra

Arkadaşlar bildiğiniz üzere yarın gaming gecesi var ben bir kaç hafta önce gördüğümde 2300 tl civarlarına düşmüştü bu kartın herhangi bir sıkıntısı varmıdır ? Alınır mı ? Bu konulardan pek anlamıyorum ileride sıkıntı çıkartmıyacak arızası olmayacak bir kart almak istiyorum. Sizce alınır mı ?
  4. M

XFX Rx 5600 Xt Alınır mı ?

Arkadaşlar bu kartın 3 fanlı modelini almak istiyorum kullanan arkadaşlar varsa memnunmudur alınır mı ? Isı değerleri ve performansından bahsederseniz sevinirim.
  5. M

XFX RX 5600 XT Thicc III Alınır mı?

Arkadaşlar bu ekran kartını aldım şuan kargoda fakat bazı yorumlara baktığımda xfx markası ısnıyor sorunları falan var demiş bu kart herhangi bir sıkıntı çıkartır mı ? İade etmelimiyim. XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC III Ultra 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
  6. M

5600 Xt Marka Önerisi

Arkadaşlar gaming gecesinden 5600xt almayı planlıyorum 2300-2400 TL'ye , hangi markalar indirime girerse alınmalı ve sıkıntı çıkarmaz ?
  7. M

1600 Af ile 2060 kombinasyonu

Arkadaşlar 1600 af işlemcimi 2060 ile kullanmak istiyorum sizce darboğaz yaşarmıyım bu ikiliyi kullananlar cevap verirse daha iyi olur diğer gibi bir kısım yapar diyor diğer kısım yapmaz diyor darboğaz yaşamak istemiyorum.
Top Bottom