Arama sonuçları: *

1. Y

Oyunlarda ve massaüstünde bulanıklık

Merhaba 2 gündür bu sorunla uğraşıyorum bilgisayarımın masaüstünde bulunan programların ve oyunların simgeleri ekranımın en sol tarafına yerleştirdiğimde bulanık oluyor fakat biraz ortaya getirdiğimde simgeler netleşiyor. Bu sorun oyunlarda daha fazla belli oluyor ama ekranın genelinde...
  2. Y

Asus arez dual driver güncelleme sorunu

Bi konuda yardıma ihtiyacım var . Ekran kartımın driver ı güncelleme yapmıyor. Yardımcı olabilecek varmı.
  3. Y

Ekren kartı driver sorunu

Herkese merhaba ben 1 ay önce pc topladım ekran kartı olarak asus arez dual rx580 8gb ekran kartı var. Kendi sitesinden driverını kurdum. Ancak pc yi her açtığımda driver ın kurulum ekranı geliyo ve tekrar onaylıyorum herşeyi. Pc kendini otomatik yeniden başlatıyor ama yine driver yükleme ekranı...
  4. Y

Asus ared dual rx580

Arkadaşlar ekran kartımı yeni aldım ama birz çok ısınıyo gibi geldi bana pubg ultra ayarlarda 82 leri gördüm düşürmek için ne yapabilirim
  5. Y

Asus arez dual 8gb oc

Asus ekran kartım bir haftalık ama pubg ultra ayarlarda 80derceleri gördüm bi forumda okumuştum ekran kartının voltajını düşürürsem bi sorun yaşarmıyım.
Top Bottom