Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar işlemciyi çok az kullanıyor.

hepinize merhabalar, Sistem özelliklerim Xfx rx580 8gb Amd ryzen 5 3500x Gigabyte b450m s2h 8gb DDR 4 ram. arkadaşlar ben şimdi bilgisayardan oyun oynayınca sürekli ekran kartını yoruyor. örneğin cs go gibi işlemci gerektiren bir oyunda islemci 42 derece ekran kartı ise %99 kullanıyor ve 72...
  2. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Merhabalar, Incehesaptan Yeni Bir Pc Almıştım Görüntü Bozulmaları Yaşadığım Için Geri gönderdim Onlar Ise Xfx Rx5880 8gb ekran kartımı bir üst model olan rx590 fatboy 8 gb ile değiştirdiler ekran kartım şu anda çok ısınıyor pes 2021 de 5-10 dk içindr 70-85 derece arasında ve bu canımı çok...
  3. E

ekran kartının pinleri çok kolay bozulur mu

iyi günler rx580 8gb ekran kartım vardı pinlerinde olan bir sıkıntıdan dolayı görüntüler bozuluyordu garantiye gönderdim değişim çıktı ekran kartına. bu yeni gelen ekran kartını abim ben uyurken takmak istemiş kasanın kenarındaki vidaları sökmeden takmaya çalışmış ve ekran kartının pinleri tam...
  4. E

Yardım Sıcaklık değerlerim normal mi?

İyi günler 2 hafta önce bir pc satın aldım ve sıcaklık değerlerinin normal olup olmadığını size sormak istedim. Sistem özelliklerim ryzen 5 3500x stok fanlı, xfx r580 8gb, Frisby FC-9320G ön tarafı mesh olan bir kasa 3 tane önde fan var 1 tane de egzoz fan var. Şu an adana'da 37 derece hava...
  5. E

Yardım csgo da cspu ve gpu sıcaklıkları kaç derece olmalıdır.

Csgo da 1-2 saat oynadıktan sonra cpu ve gpu sıcaklıkları ortalama kaç derece olmalıdır masa üstü bilgisayarlar için.
Top Bottom