Arama sonuçları: *

1. BlueLabels

Yardım GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE OC 12GB ne kadar iyi?

Beyler fikriniz nedir hazır sistemde bu ekran kartını kullanacağım kullanıp memnun kalan veya kalmayan var mı? Şuan 2060 super dual ekran kartım var gayet sessiz çalışıyor bu makina bağırır mı ne diyorsunuz
  2. BlueLabels

Yardım Formattan Sonra İntel Ekran Kartını Bilgisayarım Görmüyor?

Merhaba herkese, 2 gün önce format attım bilgisayarıma ve bilgisayarımda intel ekran kartını görmüyor. Dxdiag üzerindeki 2 Görüntüleme içinde 2060 super ekran kartımı gösteriyor ekstra olarak Intel® Driver & Support Assistant bunu da indirip kontrol ettirdim ama ekran kartını görmüyor
  3. BlueLabels

Öneri ASUS RTX 2060 4.812 TL

Dostlar facebookta gezerken denk geldim bir bakın isterseniz, aynı modelin markanın Superini kullanıyorum gayette memnunum https://www.amazon.com.tr/dp/B07V1Y6Y2J/ref=cm_sw_r_sm_apa_glt_i_NWMK8BPY8KFBDPWJFD48?fbclid=IwAR38N_CTQpdv07ZTJKnE5PypQBD0h-fsvTUr0m_N_NbIlbbcA_j52NBvFrc
  4. BlueLabels

Yeni aldığım pc ekran kartı 52 derece

Beyler şuan sadece indirme yapıyor ve discord açık opera filan açık başka bir şey yok 52 derece olması normal mi ? Kasamın önündeki 2 adet fan çalışmıyor şuan çoklayıcı almam lazımmış ne diyorsunuz. Ekstra olarak test sonuçlarını da atayım Not: Prime64 de arka tarafta açıktı bu testi yaparken...
  5. BlueLabels

AMD Anakartları 3000 serisi için uyumlu olucak mı ?

Dostlar selam 3000 serisi beklemeyi düşünüyorum elimde 8000 TL para var şimdi işlemciyi düşük tutup daha sonra yukarı çekmelik bir şey alıcam işlemciyi amd olarak düşünüyorum ama arkadaşımla dün konuşurken söyledi benimde kafama takıldı. AMD 30 serisi için yeni bir anakart çıkartıcak mı eğer...
  6. BlueLabels

Nvidia yeni 30 Serisi Referans Kartlar

Selamlar ortalığı karıştıran 30 serisi çok büyük bir performansla geliyor. Bazı yerlerde ve olduğum gruplarda referans kartlar ısınıyor deniliyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Bunun dışında bu kartlara vergi olayı hakkında kararsız kaldık ne olucak bu durumlar bir şey yayınlandı mı
  7. BlueLabels

Nvidia 30 serisi hakkında

Selamlar yeni çıkan kartlarını tanıtımı yapıldı. 3070 2080Ti geride bırakıyor sizce 3070 direkt olarak almak ne kadar mantıklı ? Ülkede neyin nasıl değişceğini bilmediğimiz için ön sipariş bile vermeyi düşünüyorum açıkcası aldığımda çok uzun süre götürüceğini düşünüyorum işlemciyi biraz daha...
Top Bottom