Arama sonuçları: *

1. RevanKılıçdaroğulları

Asus tuf a15 fa507xı Watt Farkları

Arkadaşlar temmuzda laptop almıştım laptop özelliklerinde 115+25w tıplam 140w rtx4070 laptop gpu oldupu yazıyordu bugün aklıma geldi cpu z ile baktığımda 80w gözüküyor norml mi bu cpu z tam doğru göstermiyor olabilir mi?
  2. RevanKılıçdaroğulları

Toplama PC Fiyatlandırma Yardımı

Arkadaşlar çok fazla 2.ele hakim değilim ama elimde bu sistem mevcut ve laptopa geçtim üniversite için bu sistemide artık kullanmayacağım o yüzden satılığa çıkarıyorum bazı fiyatlar belki çok ucuz belki çok pahalı bilmiyorum sahibinden üzerinden kontrol ederek bir fiyat belirlemeye çalıştım...
  3. RevanKılıçdaroğulları

2.el piyasası hakkında bilgi istiyorum

Elimde 2.el garantisi bitmiş sistem ve bir tane 3 ay garantisi olan laptop var soru sormak istiyorum. Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 Elimdeki hazır sistemin özellikleride şunlar; Kasa:Asus Tuf GT301 ektra cooler master fan rgb İşlemci: AMD Ryzen 5 3600x Soğutucu: Snowman T6 Ultra Ekran Kartı...
  4. RevanKılıçdaroğulları

Dalgalı kullanım yüzdesi

Arkadaşlar elimde rtx 2070s var genel olarak çopu oyunda ekran kartı kullanımı dalgalı yani mesela 99 olarak çalışırken kimi zaman 70 lere filan düşebiliyor buda fps drop yapıyor nasıl çözerim bu sorunu
  5. RevanKılıçdaroğulları

Ekran kartı fanlarım dönmüyor

Arkadaşlar cyberpunk oynuyum dedim normalde rahatça oynuyorum ancak demin oyun uyarı verdi ekran kartı fanların dönmüyor dedi baktım harbi dönmüyor kart 90 a fırladı hemen fanlar duruyor dönmüyor niye dönmüyor
  6. RevanKılıçdaroğulları

Coil whine ve titreme

Arkadaşlar elimde palit rtx2070 super gp oc ekran kartı var ve bu kartta coil whine var ve titriyorda aynı zamanda ve oyunlarda fps drop yiyorum kart ara sıra yüzde 70 lere kadar düşüyor kullanımı ram işlemci anakaet asd vs jepsinin testlerini yaptım oyunlarda msi afterburner ile test ettim...
  7. RevanKılıçdaroğulları

Ekran kartı ömrü kısalırmı

Arkadaşlar kasam asus tuf gt301 hava akışı iyi bence ama palit rtx 2070 super gp oc incelemelerde kimi insanda kart 70 derecelerde çalışırlen kimisinde 82 leri görüyor ki bende bugün witcher3 ve rdr2 de kullandım witcher 3 de olabilicek en yüksek ayarlarda 74 dereceyi gördüm en fazla rdr2 de ise...
Top Bottom