Arama sonuçları: *

1. H

Asus 1650 dualmini çift fan sizce ne kadar performansli

Arkadaşlarım ve selam yarın kart alacağım kart Asus GTX 1650 dual mini çift fan kart sıfır ilk ben açacağım 2800₺ civarında anlaştık ancak ben hep Asus rx570 kullandım ve anlamadığım konu iki kart arasında güç farkı varmı başka bir yerde şunu gördüm sizce bu doğrumu Yoğun bir araştırma...
  2. H

RADEON WATTMAN HATASIIII ??

2'DİR WATTMAN HATASI ALIYORUM ARKADAŞLAR BU NEDİR ? NASIL ÇÖZÜLÜR ? SİSTEM ASUS RX570 FX6300 4,2 GHz MSI 970 ANAKART 8 RAM HYRPEX DONANIMSAL BİR SORUN MU SİSTEMSEL PCYE ZARAR VERİRMİ Bİ YARDIMCI OLUN BEYLER?
  3. H

"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası bu uyarı ile karşılaşıyorum ve performans düşüklüğü de var oyunlarda bilgisi olan varmı ? sistem özellikleri fx6300 oc 4.2 asus rx570 4 gb 256 bıt 8 gb ram msı 970 gamıng anakart 600 w power arkdaslar...
  4. H

FPS düşüklüğü yaşıyorum ??

Arkadaşlar selam yeni bir kart aldım Asus RX570 4GB 256 bıt eski kartım MSI r7 370 di oda 4GB 256 bitti o kartla csgo oynarken 150 FPS alıyordum şimdi daha güçlü bı karta geçmeme rağmen FPS düşüklüğü yaşıyorum ortalama FPS 90-130 arası driver olsun güncelleme olsun hepsini yaptım düzelmedi...
Top Bottom