Arama sonuçları: *

1. K

5600x ve 3050 performans verileri

Son 12 videoya bakarak fps sonuçlarını görebilirsiniz. Diğer bir çok testte üst seviye sistemler kullanılmış. 5600x bizim ülkede daha ulaşılabilir olduğu için bu ikilinin fps verileri bu şekilde. Ayrıca diğer videoların altında kalmış buradan bulabilirsiniz. Popüler oyunların testleri yapılmış...
  2. K

Ryzen 7 2700x 3060 uyumu

Bu iki parçayı birbiriyle rahat bir biçimde çalıştırabilirmiyiz?
  3. K

8500 TL 3060 ciddi olamazsınız

Bildiğiniz üzere bugün 3060 yonga setine sahip ekran kartları satışa sunuldu. Dakka 1 gol 1... Bıktım ya bıktım. İngilteredeki bir adam bunu 10 katı iyi ekran kartını 10 katı ucuz birim paraya alabiliyor. Derdimiz sadece oyun oynamaktı. Kendi bilgisayarımızdan akıcı bir deneyim yaşamak...
  4. K

Ekran Kartı Sürücüm Güncel mi?

Ekran kartım radeon r5 m430 ve az önce amd nin sitesinden kendi ekran kartımın yazılımı güncelledim ancak aygıt yöneticisinde ekran kartımın driver adı eskiden: r5 m430 idi ama şimdi radeon (TM) 520 yazıyor normal midir ?
  5. K

Birincil Ekran Kartı Değiştirme

Laptopum yaklaşık 2-3 ay önce formatlandı ve ben farketmeden 1. il ekran kartım değişmiş. Önce ekran kartımı format sırasında çaldılar sandım sonra görüntü bağdaştırıcılarına baktığımda sorun yoktu. Ama ne yazıkki birincil ekran kartım değişmiş. Nasıl yapıcağımı bilmiyorum size dxdiag arayüzünün...
  6. K

Oyun tasarım

Oyun tasarım için mx130 ekran kartı yeterli mi
  7. K

Xfx 5700 DD ultra

Sızce bu kart nasıl marka zaten iyi ama kart nasıldır
  8. K

Asus dual 2070 mi sapphire RX5700 mü?

Merhaba sistem alacağım sizce hangisi iyi
  9. K

Tuf RX5700 alınır mı

Merhabalar tuf rx 5700 x3 karta baya bir tepki var ısınıyor diye alıyım mı yoksa sapphire pulse rx5700 le mi değişeyim ?
Top Bottom