Arama sonuçları: *

1. Furkan Arslan

ekran kartımın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım

arkadaşlar itopya dan 1660 super aldım kasım ayında pc topluyorum fakat youtube da bi video denk geldim adamın ekran kartı bozuk göndermişler banada şimdi korku geldi ekran kartımın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım (pc daha toplamadım sadece ekran kartı ve anakart aldım) ve mesela çalışmadı...
  2. Furkan Arslan

XFX RX5600 XT VS GIGABYTE 1660 SUPER

Arkadaşlar yayın, oyun oynama anlamında hangisi daha iyi acil yazabilir misiniz lütfen .Bu arada daha işlemci anakart v.s. daha almadım gigabyte b450 s2h ve ryzen 5 2600 almayı düşünüyorum ona göre yanıt verirseniz sevinirim
  3. Furkan Arslan

GTX 1660 SUPER ile hangi oyunlarla yayın açılır

GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER 6gb oc 2 fanli modelde hangi oyunlarda canlı yayın açılır birde ryzen 5 serisinden işlemci önerir misiniz? ?
  4. Furkan Arslan

2.el 1070 ti mi yoksa 0 1660 super mi ??

arkadaşlar bizim buradaki internet kafe 1070 ti sistemleri rtx 2060 upgrade ediyor ve 1070 ti satıyor sizce alınır mı ?? bu arada internet kafe kaliteli bir yer sakarya da oturan varsa bilir ATAGAME alınır mı sizce
  5. Furkan Arslan

Gigabyte 1660 süper 3 fanli modele kasa psu önerisi

Arkadaşlar gigabyte 1660 süper 3 fanli modeli alcam kaç CM dir eni ve boyu ve kaç W PSU ister kart ?
  6. Furkan Arslan

Arkadaşlar gıgabyte geforce gt 420 2gb 128 bit ekran kartının driverını nerden indirebilirim

Arkadaşlar gıgabyte geforce gt 420 2gb 128 bit ekran kartının driverını nerden indirebilirim
Top Bottom