Arama sonuçları: *

1. nifak

Yardım RTX 4080 Psu Bağlantısı Nasıl Olmalı

Arkadaşlar elimde msi a850gf psu mevcut. Bir 4080 aldım.Kartla beraber gelen Nvidia yazan psu kablosunu ekran kartına takacağım fakat kablonun diğer tarafındaki 3 girişe ve psuya hangi kabloları takacağım? Elimdeki fazla olan ve 3070ti a bağlı olan kabloları ve psunun arkasını ekliyorum görsel...
  2. nifak

Hangi RTX 4080'i almalıyım ?

4080 alacağım model konusunda kararsız kaldım. Fiyatlara takılmayın taksitle aynı fiyata geliyor ikisi de. Hem kullanım hem ileride satabilme açısından hangisini almalıyım...
  3. nifak

3070 ti - 3090 takası

Elimde kutulu faturalı garantili tr ürünü Msi gaming x trio 3070 ti mevcut sorunsuz kullandığım kart. Garantisi 8. ayda bitiyor. Bir arkadaşta da yurtdışı ürünü garantisiz kutusu olan bir suprim x 3090 var. Üstüne para verecek şekilde takas düşünüyoruz. Ne kadar vermeliyim ortalama ?
  4. nifak

Msi Garantili Ekran Kartı

Arkadaşlar bir ekran kartı alacağım bir elektronik mağazasından. Kartı yurtdışından getirtmişler. Adıma fatura keseceklerini söylüyorlar. Kart 5 yıl msi garantili diyorlar. Bir sorun olduğunda msi a göndereceksiniz diyorlar. Şimdi ben kartı aldıktan sonra bir sorun olursa ne yapacağım? Kartı...
Top Bottom